O njoj svi potajno razmišljaju: Ova seksualna fantazija postaje sve popularnija

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Jesi, ispade da je seks ružna reč, a nije. Zašto bi bio? I zašto bi se vezivao samo i isključivo za ljubav? Seks je pre svega potreba koja nam utiče na psiho-fizičko zdravlje.
Ono o čemu ti pričaš je vođenje ljubavi, a to je nešto sasvim drugo. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Реч "секс" у мени не буди никакву асоцијацију, док "вођење љубави" има милион варијација на тему... :)
И не бих се сложио да је потреба, а посебно не да утиче на психо-физичко здравље, јер постоје многи који не упражњавају ту потребу редовно, а опет су психо-физички изузетно витални, чак и на највишем могућем нивоу...
Али, већ смо причали на ту тему. Свако има неко своје виђење света око себе и сврхе истог... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Askete nećemo da mešamo u kategoriju nas, "običnih" ljudi, oni su se posvetili nekim drugim stvarima i bez obzira što su se odrekli seksualnog zadovoljstva da li misliš da na njega nikada ne pomisle? Teško. :)

A što se tiče nas "običnih, mogu da ti kažem da se veeeoma dobro vidi kad nekome fali, a o raznim dobrobitima za psiho-fizičko zdravlje i da ne govorimo.
Ali očigledno ti ova tema nije najprijatnija, pa neću da izazivam. ;)

Ja o seksu ne mislim ništa loše, naprotiv.
Slažem se da je vođenje ljubavi mnogo viša kategorija, ali nije nam uvek dostupna. A šta treba, ako nisi u vezi, da se odrekneš seksa dok se ponovo ne zaljubiš? Ja ne bih.

No dobro, ne moramo više na ovu temu...
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Не, уопште ми није непријатна тема. Занимљива је, само ми не успева да сажето искажем оно што мислим... Наравно да и аскете помисле на све то, ипак је то нешто што је сасвим природно.
Могуће је и да се примети код нас "обичних" када некоме фали, али опет, могуће је и да су све то стереотипи...
Не мислим ни ја ништа лоше о сексу, наравно, али увек бирам да се одрекнем секса док не достигнем ту вишу категорију. Већ рекох, свако има неки свој пут... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Naravno, s tim što je neka vrsta seksa i ono što imaš "sam sa sobom", čisto da se malo oslobodiš "pritiska", dok čekaš da dostigneš "višu" kategoriju. :)

Naravno, svako ima svoj put... :)

U principu, stereotipi kažu da tako najčešće razmišljaju žene, da im seks ne pada na pamet ako nije "u službi ljubavi".
I ja sam tako razmišljala ranije, dok nisam shvatila da mogu da imam fantastičan seks i kad nisam zaljubljena u svog partnera. Naravno, mora da mi se bar malo dopada, da bude šarmantan i zanimljiv, da bih uopšte mogla i da pomislim na bilo šta s njim, ali ne moram da budem zaljubljena. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Управо тако. Компликовано је бити искључив у било чему, али се може тежити ка неком "идеалу"...

Ма, слажем се да се може имати фантастичан секс и без заљубљености, али мени то нема смисла. Напомињем, говорим само у своје име. Изгледа да има и мушкараца који подлежу тим стереотипима везаним за жене, па се онда стереотипи руше...
Могуће да старомодно размишљам, али никада и нисам био неко ко прати трендове.. :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Nisu u pitanju trendovi, ni ja ih ne pratim, ali sam u principu radoznala, pa tako i po pitanju seksualnosti, i svoje i uopšte.
Volim kad sve ide svojim tokom i kad seks ima uzvišenu ulogu vođenja ljubavi, ali sam više puta uživala i bez toga i proživljavala svoje fantazije. Mislim da u tome nema ničeg lošeg. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Наравно да нема ништа лоше у ономе што радимо... Ја некада пишем уопштено, али је то само моје виђење ствари и знам да постоји велика вероватноћа да грешим... Али, на грешкама се учи, ваљда...
И ја сам по природи радознао, али не и по питању сексуалности... Једноставно сам такав какав сам... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Pa dobro, nismo svi isti, to i jeste ono najlepše jer da jesmo, bilo bi nam krajnje dosadno. :)
Ja sam možda malo i previše radoznala ali, jednostavno sam takva. Što bi rekao sin jedne moje prijateljice: "Takav sam se rodio." :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Апсолутно се слажем...
Лепота и јесте у различитостима, јер се онда лпеше уклопе све "шаре" на предивном ћилиму... И само нека буде тако... :)
 
Natrag
Top