O kome mašta vaš partner za vreme seksa?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
13. 08. 2010. 14:07h| Vestionline


O kome mašta vaš partner za vreme seksa?

Mnogi tvrde da muškarci i žene ne mogu biti prijatelji, a najnovije istraživanje je pokazalo da to i nije daleko od istine, jer čak njih 37 posto za vreme seksa mašta o prijatelju ili prijateljici.

33491_seks-02_f.jpg


Na stranici adamandeve.com sprovedeno je istraživanje u kojem je učestvovalo više od 1.000 Amerikanaca, a tema je bila seks i o čemu ljudi maštaju za vreme seksa.


Najviše njih, čak 37,3 odsto, za vreme seksa mašta o prijatelju ili prijateljici. Njih 35 posto priznalo je da mašta o poznaniku ili poznanici, 34 posto ih mašta o bivšem ili bivšoj, a 31,7 posto o nekoj poznatoj osobi.

Kada su muškarci i žene koji su učestvovali u istraživanju mogli da izaberu više od jednog odgovora, njih 19 posto izjavilo je da je u pitanju kolega ili kolegica.

Čad Dejvis, direktor marketinga za Adam & Eve, smatra da maštanje o prijatelju ili prijateljici za vreme seksa ne mora nužno biti loše. "Seksualni život odraslih uključuje i maštarije. To može pozitivno uticati na seksualni život", kaže Dejvis.




 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Ja mislim na nju. A to na koga ona misli, pa to je njena stvar. Vazno je da oboje stignemo do vrhunca i da smo nakon toga zadovoljni. Ako ne misli na mene, onda ne zna sta propusta. Tako da je to opet njen problem a ne moj. Mada, ne mislim da misli na drugog, ali ko zna. To je zena.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne mogu znati šta se "mota" po nečijoj glavi, a i da dobijem neki odgovor, ne mogu znati da li je iskren, jer su u takvim situacijama reči kao čekovi bez pokrića. Mada, bolje je da ne znam, "što manje dete znaš, to si manje nesretan"...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ne znam o kome masta on dok vodi ljubav samnom...mozda je i bolje tako...ne zna ni on o kome mastam ja..Najvaznije je da je dobro..strasno.. vatreno ..dok je tako neka misli ko na koga hoce ;)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne znam o kome masta on dok vodi ljubav samnom...mozda je i bolje tako...ne zna ni on o kome mastam ja..Najvaznije je da je dobro..strasno.. vatreno ..dok je tako neka misli ko na koga hoce ;)

Pa ono on misli na Seron Stoun ti na Bred Pita pa kad se nadjete negde na sredini desi se dooobra eksplozija .... I to je ono sto je najbolje od svega.

Upravo si rekla ono sto mislim .... Sta me briga na koga misli kad ja znam da na nju ne mislim sasvim sigurno ..... ;)
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
treba dobro birati partnera da kasnije nebi bili razocarani. znam o cemu pricam jer sam nesto ovako dozivela......i nije prijatno......
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
treba dobro birati partnera da kasnije nebi bili razocarani. znam o cemu pricam jer sam nesto ovako dozivela......i nije prijatno......

To moze da bude iz vise razloga .... Ili ga nisi dobro poznavala ili si bila previse samoziva .... partner ce se prema tebi ponasati onako kako ga ti na to navedes. Ako si sama lakomislena i prva ne postujes pravila igre u krevetu, onda ne ocekuj od partnera da ih on ispostuje .... Drugim recima, ako ti mislis na nekog sasvim petog, zasto bi on mislio na tebe ??? Nema logike .....
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
To moze da bude iz vise razloga .... Ili ga nisi dobro poznavala ili si bila previse samoziva .... partner ce se prema tebi ponasati onako kako ga ti na to navedes. Ako si sama lakomislena i prva ne postujes pravila igre u krevetu, onda ne ocekuj od partnera da ih on ispostuje .... Drugim recima, ako ti mislis na nekog sasvim petog, zasto bi on mislio na tebe ??? Nema logike .....
decko je dobar glumac. opasan igrac. bila sam kompletno iskrena i fer. al sta ces nasela sam na pricu........
 
Natrag
Top