NTLite

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Taj sedam lite nije baš dobar. Radio sam ja i sa njim ali instalira on i neka šranja. Inače za win 8.1 mi ne treba ima oriđinale da se nađe već apdejtovan.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Pa polako pri instalaciji i destikliras ono sto ti ne treba,a ne samo:next,next,next...... I onda se instaliraju razni toolbalovi i jos poneke gluposti.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Mozda ti ovo pomogne:
Kod:
http://www.askvg.com/download-nlite-for-windows-7-windows-8-and-windows-8-1/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+AskVG+%28AskVG%29
To je taj program o kojem se raspitujem,ali ako procitas moje prethodne postove vudices da trazim pro verziju( krekovanu.... ili...)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Pa polako pri instalaciji i destikliras ono sto ti ne treba,a ne samo:next,next,next...... I onda se instaliraju razni toolbalovi i jos poneke gluposti.
Nisi čitao prethodne postove zato nisi ni razumeo. Govorilo se o programu RT Seven Lite koji "pravi", updejtuje windows, dodaje drivere, pravi unattended instalaciju. Ali kada instaliraš tako napravljeni windows izbacuje neki njegov pop up šranje. O tome sam pričao.
Inače i ja sam tražio pro verziju ali jok.....
 
Natrag
Top