Novogodisnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
1
Prijawa za konkurs

Owako... nick na forumu mi je nnenyy, ewo jawljam se jer mogu pomoci oko dosta toga, imam swoju igraonu, tako da za kompom prowedem preko 10 sati, mogu ubaciwati nowe filmowe, igrice, muziku...
Toliko od mene...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Owako... nick na forumu mi je nnenyy, ewo jawljam se jer mogu pomoci oko dosta toga, imam swoju igraonu, tako da za kompom prowedem preko 10 sati, mogu ubaciwati nowe filmowe, igrice, muziku...
Toliko od mene...
Nesaljes ovde prijave nego ides na e mail adresu ukucas konkurs@serbianforum.org ides pises poruku nick name tvoj godine vreme koje mozez da odvojis iskustvo sa forumima i koje forume bi voleo/la da uredjujes.Ja da sam urednik obrisao bi ovu poruku jer nije na pravom mestu.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Nesaljes ovde prijave nego ides na e mail adresu ukucas konkurs@serbianforum.org ides pises poruku nick name tvoj godine vreme koje mozez da odvojis iskustvo sa forumima i koje forume bi voleo/la da uredjujes.Ja da sam urednik obrisao bi ovu poruku jer nije na pravom mestu.


jesi ostar, sta ce biti kada postanes urednik, inace takve poruke se nebrisu nego premjeste gdje im je mjesto.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Pa ti oduzme admin uredicko mjesto ahahaah :D
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Jesu li danas trebali rezultati??? Danas je zatvoren konkurs!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top