Novogodisnji Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
3
Kao prvo....VELIKI pozdrav svima i srećna vam nova godina .....neka je 10x uspešnija nego prošla (budimo skromni ;) )!!!Ja sam skoro dospeo do foruma i mogu vam reći da sam jako zadovoljan, sobzirom da sam ovde nasao mnogo više materijala od tema koje me interesuju (crtani film,film,dokumentarni film)nego na bilo kom drugom ,,EXTRA,,forumu...Ja nemam pitanja samo da se najavim za konkurs!;)
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
1
Vrlo rado bih pomogao u radu i razvoju ovog vrlo popularnog sajta , ali zbog prirode mog posla (po nekoliko dana i nevidim kompjuter ) u nemogućnosti sam da pomognem . Nadam se da će se ipak naći relevantni ljudi za rad .
SRETNA SVIMA NOVA 2010 god.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
A jer mogu ja da se prijavim... Za Urednika...,Ispunjavam sve uslove... a imam i malo iskustva sa tim..???
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
69
Volela bih da postanem urednik,mislim da sam prikladna tome.........:-D
SVIMA SRECNA NOVA GODINA!!!!!!!!!!!SVE NAJ,NAJ!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
I ja sam se prijavio za to ispunjavam sve uslove uz ogromno iskustvo koje imam!!
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
3
Rado bih doprinjeo radu foruma, ali nemam toliko vremena (još uvijek).
SVIMA sretna nova godina i uspješan rad.
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
3
zz

Ja imam 23 godine,i non-stop visim na netu...
na jednom sajtu sam vec administrator,pa bih volela i ovde da budem nesto osim obicnog korisnika ako je moguce...
tako da JA SE PRIJAVLJUJEM...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
To nije nikakav problem, sve to se moze menjati u hodu. Najbitnije je imati volju i biti aktivan, a sta ces uredjivati ces vec videti vremenom.
Mogu ja da budem aktivan ali mozda jos nisam spreman jer nemam puno vremena za sve to prvo cu sacekati pa mozda kada bude leto postacu urednik 100%yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top