NOVI SKYPE (kako odrediti folder gdje da skida fajlove)

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.380
Primjetio sam da najnoviji skype ima malo nezgodan nacin gdje da se odredi folder gdje ce skidati fajlove koje nam neko salje.Koristim skype dugo ali sam ovaj put i sam imao problem kako podesiti gdje da skida poslane fajlove od nekoga.Evo slika gdje je opcija za odabir da downloadujemo fajlove koje nam neko salje.Nadam se da nekome moze pomoci.
jzd189.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nemam ama bas nikakvo iskustvo sa Skype al po ovoj slici sto si izbacio logicno bi bilo da pretisnes ono "napravi novu fasciklu" i preimenjuj je u neko ime recimo "Dolazne poruke" a zatim udjes u taj folder i pretisnes OK.... ne verujem da ova opcija postoji a da je bagovana....nisi napisao dal si ovo pokusao...
Inace mozes da taj folder napravis direktno u direktorijumu gde je skype instaliran,a onda da ga nadjes direkto iz skype ,kao na ovoj slici,ovo je po meni tolko lako da pocinjem da se pitam da nisam mozda shfatio pitanje.....dal nesto drugo nisi hteo il sta....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.380
Nemam ama bas nikakvo iskustvo sa Skype al po ovoj slici sto si izbacio logicno bi bilo da pretisnes ono "napravi novu fasciklu" i preimenjuj je u neko ime recimo "Dolazne poruke" a zatim udjes u taj folder i pretisnes OK.... ne verujem da ova opcija postoji a da je bagovana....nisi napisao dal si ovo pokusao...
Inace mozes da taj folder napravis direktno u direktorijumu gde je skype instaliran,a onda da ga nadjes direkto iz skype ,kao na ovoj slici,ovo je po meni tolko lako da pocinjem da se pitam da nisam mozda shfatio pitanje.....dal nesto drugo nisi hteo il sta....
Malo sam se pomucio kad mi se skajp azurirao u zadnju verziju da ovo sredim.Mislio sam da jos neko moze naletjeti na slican problem pa sam podjelio mala iskustva kako rjesiti problem nista drugo.
Inace sto god je korisno i sto moze nekome biti od pomoci ja nesebicno zelim pomoci.
Cini dobro dobru se nadaj tim se uvjek povodim.Pozdrav.
 
Natrag
Top