Nokia N97

Član
Učlanjen(a)
15.09.2010
Poruka
11
Pozzz ljudi,ne bih zeleo da otvaram novu temu tako da cu postaviti moj problem ovde.
Naime radi se o tome da imam ovu nokiju (N97 mini) ali neka vrsta kopije,cale bio u grckoj i na granici neki lik priso i ponudio mu taj phone 200 eura kao fazon leva ruka desni dzep i zato je jeftiniji.
Zvao me iz Grcke i pitao me da nije neka kopija neki kinez zato sto je dosta jeftinija nego kod nas i ja sam mu rekao da pogleda ispod baterije ko je proizvodjac telefona,ispod baterije pisalo je made in finland i kutija je original ona olovka usb kabl onaj cd sto ide u tel naravno primio sam se na pricu i rekao mu da kupi mob.Cenkao se sa njim i kupio za 170 eura :S.
Kada je doso kuci ukljucio telefon na prvi pogled izgledao je kao da je original ali ustvari taj phone ima neki kineski softver nema simbian,e sada bih zeleo da ako moze da se ubaci simbian softver i koliko to kosta ?

Ako je neko zainteresovan da kupi cena 100 eura.
Razlog prodaje:Kupio sam blackblery platio 300 eura :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Ne moze symibian u to i taj telefon nema ama baš nikakve veze sa nokia telefonima. A način da provjeriš da li je telefon original ili nije po tome šta piše ispod baterije je smiješan :D Pa kinezi će ti brate napisati ispod da piše tvoje ime ako hoćeš. Najlakši a prilično pouzdan način je recimo da kucaš *#0044# i ako ti napiše da je prebačen na engleski jezik 90% je kinez ;) Daj to za bilo kakve pare bro ako ima neko zainteresovan
 
Natrag
Top