Nokia N97 mini i problem sa Garmin XT navigacijom

Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
2
Zdravo svima,

dobio sam NOKIA N97 mini nedavno na poklon direktno iz Nemacke. Nista otkljucavanje, sve full, samo ubacis karticu i radi. Imam cak i garantni list na 3 godine. Dobio sam i punjac za automobil i drzac za telefon i taman kada sam pomislio super koristicu navigaciju i ubacio Garmin XT. Nastao je problem. Sve smo lepo otkljucali mape, instalirali softver, ubacili 929 Adria map i 708 SCG map ali da uspostavimo vezu sa satelitom i lociramo poziciju NIKAKO!!! Ali bas nikako. Kada kliknem na one NOKIA map, pojavi mi se i ikonica satelita u gornjem desnom uglu (dok kad startujem Garmin nece) i cak i ucita neku Croatia female drive mapu koju ponudi jer nasih nema. Ali je ona prakticno neupotrebljiva jer ima samo do odredjenog nivo (ranga autoputa :)) da li neko mozda zna gde je problem ili greska i da li mozda ima veze sa tim sto je NOKIA bas bas original pa da nije nesto vezano za brand name :)) Nemam pojma lupam. Inace radio sam mu i HARD RESET dva, tri puta, cak sam mu i softver update-ovao na v 12.0.110 i nista. Molim za pomoc, ako neko moze da mi pomogne!
 
Natrag
Top