Nokia n95 8gb pomoc

Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
18
Haj neka nam neko nadje aplikaciju za non-stop rad blica jer i mene to interesuje i neka nam postavi ovede.
A sto se tice kvaliteta tel. mogu reci da ga imam od avgusta 2008 god. i nemam nikakvih zamjerki na tel. Instalirao sam oko 50 aplikacija i 50 igrica, mucio gao sa svim i svacim i ne cuje, jednostavno radi ko zmaj.
Za ovo si u pravu...jest da je tel malo stariji ali ga ne mogu unistiti nikako...Moj je prosao sito i reseto i samo sam mu jednom masku zamenio jer se izgrebala i nista vise. A ovaj program za blic odavno bezuspjesno trzim i nista. Cudno mi je to...
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2012
Poruka
5
nema tog programa i da ima kad bi duze radio pregorio bi blic jer je to blic koji se brzo zagrijava
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
2
Šteta što se više ovako dobar telefon ne proizvodi,ne razumem koja im je fora da izbacuju mahom telefone sa tač skrinom...Ova nokia će ostati rimejk,a i dan danas je više nego tražena...
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2012
Poruka
1
Interesuje me na Nokia N95 8GB kad me neko zove i upisan je u imenik pod imenom XXX samo ispiše broj a ne ime već sam probao sve da kopiram u telefon opet isto onda su mi predložili da broj upišem u imenik ne sa 064 nego to da bude +38164 i tako probao i opet isto. Puno bi mi značilo ako neko ima neko rešenje. Zahvaljujem se unapred
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2012
Poruka
1
Dobro vece, imam problem na nokiji n95 8gb,nece da mi pokrene u meniju Maps trazi da skinem noviju verziju a neznam ni koju a ni odakle,pa bi molio za pomoc a koristim verziju softvera SW 35.0.001. unapred hvala
 
Natrag
Top