Nokia E71

Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
1
Definitivno najbolji telefon koji se bez problema moze nositi i sa nekim touch-screen telefonima (iako smartphone) kao sto su to npr. iPhone, MyTouch, HTC plejada, itd...

Nagradno pitanje je: ko moze da koristi touchscreen telefon bez gledanja u ekran i kliktanja na ono sto ekran pokazuje... RETKO KO :)

Nokia E71 - MobilniSvet.com - kompletan test aparata
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2009
Poruka
4
Fon je ekstra vrlo lako sam se privikao na tastaturu i kucam istom brzinom kako na kompu...

Lepo radi i mozes skoro sve da radis na njemu sta vise sada sve manje koristim komp od kad sam ga uzeo :p
Wireless radi lepo sam sam na obicnu antenicu od mog AP-a WRT54g, do 100m nisam imao nikakvih problema sa prijemom (bez prepreka izmedju AP-a i fona). U kuci sa svim zidovima i uredjajima koji mu ometaju rad ponekad me izbaci sa radia, ali vrlo retko mi se to desava.

Nikada nisam zazalio sto sam ga uzeo...

SVE PREPORUKE FON JE VRH :p
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Takodje, najbolji telefon koji sam ikad imala. Sve pohvale Nokiji!
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2010
Poruka
1
delim misljenje, zaista kvalitetan aparat. koristim ga vec vise od godinu dana :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
1
Moj E71 je cak u moru bio...kad sam se vratio kuci odneo u servis i telefon radi vec godinu i po dana.Definitivno jedan od najboljih nokia proizvoda.Poseduje sve sto vam je potrebno.Preporucujem svima da skinu fring za symbian s60, to je program koji obuhvata vecinu najpopularnijih messengera kao sto je skype, msn ,yahoo pa cak i zaboravljeni icq...moguc je i video call preko skypa dok svi ostali podrzavaju voip*al samo na wifi.:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2009
Poruka
4
E sada sam nasao jednu manu fonu :'(
Ali nasao sam i kako da je sredim...
Desilo mi se pre nedelju dana da mi tastatura pobrljavi iz cista mira bez ikakvog pada ili kupanja.
Mucio sam se par dana sa tim cudom cak sam radio i update software-a ali nista nije pomoglo otvarao sam ga par puta i cistio kontakte i opet isto...
Onda mi je palo na pamet da ubacim nesto na konektor sto bi ga drzalo stisnutim.
Stavio sam malo parce tvrdog sundjera (ne preveliko necete ga zatvoriti posle) od tada mi fon radi kao da mu nista nije bilo :p
Posto sam nalazio na netu razne gluposti na foru moras da menjas tastaturu ili cak i plocu resio sam da vam kazem da ne bacate dzaba 40-50eura na tastaturu ili mnogo vise na plocu jednostavno nadjite sundjer i nabite ga unutra jeftinije i radi :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
[URL="http://serbianforum.org/members/warwho.html je napisao(la):
warwho[/URL], post: 399162"]E sada sam nasao jednu manu fonu :'(
Ali nasao sam i kako da je sredim...
Desilo mi se pre nedelju dana da mi tastatura pobrljavi iz cista mira bez ikakvog pada ili kupanja.
Mucio sam se par dana sa tim cudom cak sam radio i update software-a ali nista nije pomoglo otvarao sam ga par puta i cistio kontakte i opet isto...
Onda mi je palo na pamet da ubacim nesto na konektor sto bi ga drzalo stisnutim.
Stavio sam malo parce tvrdog sundjera (ne preveliko necete ga zatvoriti posle) od tada mi fon radi kao da mu nista nije bilo :p
Posto sam nalazio na netu razne gluposti na foru moras da menjas tastaturu ili cak i plocu resio sam da vam kazem da ne bacate dzaba 40-50eura na tastaturu ili mnogo vise na plocu jednostavno nadjite sundjer i nabite ga unutra jeftinije i radi :-D

Brate ovo sto si uradio moze naskoditi tvom fonu. Najbolje je da izvadis taj sundjer i odneses ga u neki poznatiji servis da ga oni pogledaju, popravka ne bi trebalo da je skupa, ovako moze nesto da pregori u njemu, kazem ti zato sto sam ja imao isti problem sa mojim fonom, pregoreo mi je neki kristal na ploci zbog spoja na tastaturi.
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2009
Poruka
4
Brate ovo sto si uradio moze naskoditi tvom fonu. Najbolje je da izvadis taj sundjer i odneses ga u neki poznatiji servis da ga oni pogledaju, popravka ne bi trebalo da je skupa, ovako moze nesto da pregori u njemu, kazem ti zato sto sam ja imao isti problem sa mojim fonom, pregoreo mi je neki kristal na ploci zbog spoja na tastaturi.

Fora je sto je tastatura ispravna testirano sve samo se pomerao konektor unutra i pravio spoj kada malo ispadne.
Veruj mi nebi im dao fon da mi cackaju pa i da mi zivot zavisi o tome pogotovo ne ako ga ostavljaju kod sebe ma ne pada mi na pamet uopste, svi fonovi koje sam sam popravljao rade bolje od onih koje sam nosio po servisima.
Drugarica odnese fon koji hoce da se upali u servis i oni joj vrate ne moze da se popravi ja otvorim fale 2 cipa pogledam srv manual svaka verzija ploce ga ima :p
I TAKO NE ZELIM DA IH NOSIM U SERVIS
Popravljam mnogo slozenije stvari na poslu sto nebi i fon kad imam vremena i imam sve sto mi treba da ih iskontrolisem.
Fon dok je u garanciji mogu da im nosim da ga pogledaju ali ne da im ostavim a po isteku mi ne pada na pamet ni da ga nosim :p imam dovoljno drustva koje moze da mi nabavi delove za fon a ako bude nesto jako sjebano sto ne mogu da nadjem ce odem do NS-a ima jedan servis koji me nikada nije izneverio odnecu im i sredice mi brzo...
A ovim mojim ovde ne dajem fon u ruke!!!
Mnogo telefona ne mogu da poprave i mnogi su posle losiji nego kada dodju kod njih jako su neozbiljnii rade vrlo lose a naplacuju u odnosu za ono sto urade astronomski...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
1
hteo bi da pitam samo, posto sam dobio fon iz Kanade, a sa rogers je zakljucan, mislim radi meni sve ovako, ali problem je sto ne mogu da postavim ringotone veci od 600 kb jer je zakljucan na taj rogers pa je moje pitanje kako da ga debrandiram? inace kad sam otisao da updateujem preko NSU-a on mi kaze da nema novi sw kao, a moja je verzija 100.07.76 :((((((((
 
Natrag
Top