Nokia C7 i Garmin, problem

Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
51
Molio bih da, ukoliko postoji neko resenje...mi neko pomogne...
Ovako stoje stvari....instalirao sam i uspeo resiti sve probleme sa GarminMobileXT na Nokia C7. Radi i aplikacija i mape koje sam ubacio...ali...
Kako je sam fon, sa touch-screenom, nema tastature sa koje bi mogao ukucavati adrese tj odredista...a iskreno, listanje gradova i ulica klasicnim putem kroz padajuci meni, je izuzetno smorno i oduzima jako puno vremena, s tim sto se opet ne moze ubaciti broj kuce tj stana...
Nisam uspeo provaliti, postoji li neka opcija za virtualnu tastaturu..kao npr za kucanje poruka, koja se pojavi na displeju, pa me zanima, postoji li uopste takva opcija ili je sav ovaj moj trud oko instalacije, crack-ovanja i otkljucavanja mapa....bio uzaludan
Bio bih jako zadovoljan, ukloliko mi neko ponudi neko resenje....sem deinstalacije samog Garmina :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
51
Nadjeno resenje...za sve one koji imaju slican problem...zahvaljujuci vladcepesh-u...sa jednog drugog foruma...
resenje je sledece...
KO IMA SYMBIAN BELLE PROBLEM KEYBOARD


If having problem using Garmin Mobile XT with keyboard(unable to type) on nokia phone with new belle update ...

1. lock/unlock phone(keyboard will appear) or
2. press menu button, then return to Garmin(press and hold menu button 2sec.)
 
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
1
Ja imam c7 i upotreblavam Garmina in mi radi brez problema je pa treba dati program Garmin za toch -screen,in nema problema,moraš da budeš veoma pazliv pri nalaganju softwera ,se izvinjavam glede srpskoga jezika nisam baš najbolji sem namreč iz Slovenije.
 
Natrag
Top