Nokia 500

Član
Učlanjen(a)
13.01.2012
Poruka
2
ma ist je problem i moj kad pokrenem kamera kaze mi memory full close some aplication i kad smenem file gde da zacuva opet istu a imam 4gb na karticu slobodnu memorriju neznam kako resiti ovaj bug
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
2
maske

pozz, da li je neko upucen, ima li negde za nokiu 500 roze maska, ili narandzasta...osim crvene i crne i plave i sive...Hvala...sorry
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
2
Pozz...zna li neko da li ima u prodaji roze ili narandzasta maska za ovaj telefon...:???::???:
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
1
Imam taj telefon već godinu dana, i svaki dan zažalim što sam ga kupio. Zaobiđi ga u širokom luku, stalno nešto koči, baguje, sam se restartuje itd...
 
Učlanjen(a)
15.09.2012
Poruka
5
Pozdrav....moze mi jos neko pomoci?Pre neki dan sam izbacila karticu iz njega,i ubacila je na kratko u drugi telefon,e,sad vratim,i sve mi radi,jedino ne mogu da primam pozive uopste,ni sms...sta da radim?
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
224
Pozdrav....moze mi jos neko pomoci?Pre neki dan sam izbacila karticu iz njega,i ubacila je na kratko u drugi telefon,e,sad vratim,i sve mi radi,jedino ne mogu da primam pozive uopste,ni sms...sta da radim?


-Можда ти је телефон у OFFline режиму .

-Такође можеш телефон вратити на фабричко подешавање то радиш у менију телефона, или пак укуцавањем *#7780# па потом телефон тражи сигурноносни код, и ако га ниси мењала он је 12345 , након укуцавање овог кода телефон ће се рестартовати и вратити на фабричко подешавање.

-И на крају ако ништа од тога не помогне онда можеш пробати HARD RESET то је слично фабричком стиме што телефон све инсталације које си ти убацила обрише , то значи све програме које си убацила више неће постојати осим самог оперативног система телефона , и у овом случају телефон ће тражити сигурноносни код и он је такође 12345, ако га ниси мењала.
 
Natrag
Top