Nokia 2700 classic

Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
43
mene telefon perfektno sluzi.slike su dobre samo mora se polako okidati, nesme se mnogo mrdati prilikom slikanja jer su slike onda mutne.
zvuk odlican, fm radio , kartica mini sd od 2 gb,povezivanje najlakse preko usb porta kablom, program OVI Nokia mozete skinuti s neta kao i drajvere, sve u svemu za te pare odlican izbor.Moja preporuka.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
2
Moze li mi neko reci da li moze da se dekodira Nokia 2700 clasic i da mi navede mjesto hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
24
posedujem ovaj model telefona samo je steta sto nema blic a sve ostalo je ok,
koliko para tolko muzike
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
@Monte1
Taj telefon ti moze otkljucati bilo koji ozbiljniji servis ali mislim da trenutno nije isplativo jer sumnjam da ce ga neko uraditi ispod 40e
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
3
Dekodiranje nikako nije 40€ već maksimalno 10€, a regularna cena ne bi smela biti veća od 5€. (Subotica)
Što se tiče USB kabla, nemojte se zaletati i plaćati te astronomske cifre. Naime, ako tražite USB kabl za Nokiu odmah će se rukom uhvatiti za original kabl koji košta između 10 i 20€. Sasvim dobro će poslužiti i bilo koji kabl sa mikro ulazom i neće vas koštati više od 5€.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Ako mozes negdje u Subotici obezbjediti dekodiranje 2700 po 5 eura mozes fine pare uzeti. Naci cu ti gomilu telefona na kolicinu da uradis po 10 eura.
Cesto je bolje ne reci nista nego lupati gluposti
 
Učlanjen(a)
23.05.2011
Poruka
1
dali ima na netu da je sam dekodiram

ima nekih sajtova sa kodovima za nokiu 2700 za dekodiranje ali nijedan nemogu da najdem koji odgovara zna li neko nesto slicno da pokusam
 
Natrag
Top