NOD32 5 Password i Username

Član
Učlanjen(a)
18.05.2012
Poruka
3
Da li iko može da mi pronađe neki pasvord i korisničko ime za nod32 5, a da ne traje kraće od godinu dana ? Nemogu da ažuriram ( update ) antivirus pa su mi potrebni pasvord i korisničko ime. Unapred, hvala !
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2012
Poruka
3
Program

Probao sam da skinem ovaj program ali mi neda NOD da ga skinem. Ukoliko bih trebao da gasim antivirus ili tako nešto onda mi nemoj ni davati te programe.
U svakom slučaju, hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
8
Cao.Ja sam pre izvesnog vremena na ovom forumu pogledao savete u vezi najboljih programa za Nod 32,odnosno Eset smart security,koji ja koristim sada.Po reporuci da je najbolji instalirao sam ESET PureFix v2.03,i vise nema niakvih problema sa skidanjem baza za nod 32.Znaci,prvo se instalira recimo Eset smart security 5.2.9.12 na srpskom jeziku,ima ga sada,oko 55 MB je velicine...Posle se restartuje komp,i ulazi u safe mod,pritiskom na taster broj 8,to je sigurnosni mod rada.Kad ti se u tom modu ukljuci rad racunara,otvoris program ESET PureFix v2.03,i cekiras enabled,i tako ukljucis taj program za nod.Posle toga restartujes komp,ides na net i normalno preuzimas baze,bez bilo kakvog passworda,licence,ili slicnih pitanja...Nod ti ne blokira preuzimanje ESET PureFix v2.03,tako da nista ne iskljucujes.Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
8
E samo da dodam da sam za ulazak u safe mod mislio na funkcionalni taster 8,to jest F8 u gornjem delu tastature...
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2012
Poruka
1
Hvala Romantic, za ove savjete, ja sam do sada skidao sifre za Eset Smart sicurity5 putem "Tnod User and Pass finder", naravno iskljucujuci svaki put Eset da ga ne blokira...i do sada sam uspijevao naci kvalitetne sifre...medjutim, ova tvoja kombinacija mi se cini jos boljim rjesenjem...svaka cast probacu odmah..pozz!!
 
Član
Učlanjen(a)
05.03.2010
Poruka
6
Dešavalo mi se ponekad da prilikom ulaska u Safe mode,tastatura ne reaguje na pritisak na F8,da bi aktivirao ESET PureFix,jednostavno pokazuje Eror keyboard.Rešenje za to je promena tastature na primer sa priključkom na usb.
Ako neće
ESET PureFix da reaguje pritiskom na enable,najednostavnije rešenje je uninstalirati Nod32,pa iz Safe mode obrisati ceo folder u program files gde je Nod32 instaliran.pa ponovo instalirati.Ovo su moja iskustva prilikom instaliranja Nod32 na različitim računarima.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2012
Poruka
80
ja sam to uradio kod sebe na racunaru instalirao sam nod 32...i koristio taj purefix u save modu...ukljuci se i nod radi kako treba...ali poslije toga ga nisam mogao vise deistalirati..pitanje??? na koji nacin i gdje se nalazi ta opcija za iskljucivanje purefix fajla...da bi na kraju mogao da skinem nod sa kompjutera...moze li mi neko to objasniti
 
Natrag
Top