Nikotinska zavisnost!

Član
Učlanjen(a)
24.05.2012
Poruka
1
Evo i ja da se ukljucim u raspravu.
Uzeo sam pre dva dana tablete Tabex. Iskreno nisam zapalio cegaru dva dana ali nije mi dobro. Imam mucninu, svaki misic me boli. Ali ni ne pomisljam na cigaru. Za sad mi se cigarete gade. Pise na pakovanju da treba prvih sedam dana da zapalim koju ali ja iskreno ne mogu. Pijem na svaka dva sata po jednu tabletu. Od 08 do 22 casa.
Posto vidim da ima jos neko koji su pili ove tablete pa me zanima i njihovo iskustvo.
Pisacu i dalje sta je bilo samnom. Ako prestanem da pisem onda nisam ziv. Hahahaha
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ne zezaj se, sve su to gluposti i otrovi.
Ja sam to još '93.god. uradila "na suvo", i nikad se nisam pokajala. Sve je u glavi, i samo snaga volje može nešto da uradi. A sve te gluposti, flasteri, tablete i ostalo, samo te truju još više.
Ja sam, kad sam rešila da ostavim cigarete, pušila dve kutije dnevno. Rešila da probam da ostavim, nikad se nisam nešto zaricala. I izdržala.
Ljudi se, skoro obavezno, kad ostave cigarete ugoje, jer imaju naviku da nešto drže u rukama i prinose ustima, pa onda krenu malo više da jedu grickalice. Čak i to je bolje, kad se rešiš cigareta, ukineš sebi grickalice i vratiš se u normalu.
Elem, prvo sam izdržala nedelju dana, pa videla da mogu. Pa još nedelju dana, i posle toga sam prvi put sanjala da sam zapalila cigaretu, povukla dim i ugasila. I bilo mi je strašno krivo zbog toga, a strašno drago kad sam se probudila i videla da je samo san.
Nikada mi, posle toga, više nije palo na pamet da zapalim cigaretu, a prošlo je mnogo vremena.
Najviše mrzim kad neko kaže - iznervirao se zbog utakmice, ovoga ili onoga, pa zapalio. To su gluposti. Ja sam preživela nekoliko životnih tragedija posle toga, a da mi cigareta nije pala na pamet.
Prema tome, bolje bacite sve te gluposti koje su samo zavaravanje, i probajte da to uradite prirodno. Pijte više vode, biljnih čajeva, više vitamina C da se organizam brže očisti, i biće sve u redu. Ponavljam, samo snaga volje daje prave rezultate.
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
1
Krenuo sam danas da koristim tabex tablete.....
Pusac sam osamnaesta godina, a zadnjih par godina mi islo na dan po 60 i jace cigareta.
Prvog dana koriscenja tableta, popusio sam samo 11 cigareta...Prosto ne mogu da verujem !!!
Da zapalim cigaretu, predpostavljam, naterala me psiha, kao da nisam znao sta sa rukama...i nedostajalo mi nesto.
Sutra krece drugi dan.
Javljam ako uspem da ostavim cigarete.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2013
Poruka
1
Ima li ko zainteresovan za pvu temu,jer ja sam presrecna,peti dan bez dimaaa
 
Natrag
Top