Nikolija Jovanovic

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hvala za info. A potpuno sam propustio, jel Vesna izašla zbog ćerke ili je bilo dvostruko izbacivanje?
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Vwsnu su izbacili iz njenog plemena, jer ne doprinosi plemenu, zbog fizičke neizdržljivosti, inače je žena potpuno o.k.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
ma Vesna je doprinosila više nego što oni misle...
nego,ja bih se mogla poistovjetiti sa ovom Nikolijom...ja tamo ne bih izdržala ni sata...msm koliko sam razmažena ja bih svaki čas plakala...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ja ne bih plakala, ali bih vrištala od zmija i buba. Njima svaka čast kako su to izdržale. Kod nas se uopšte više " Survivor " ne prikazuje. Kako me to nervira. I uvijek kažem da neću gledati ništa na TV-u što dugo traje, jer znam kako je naopaka naša televizija. Em kasnimo jedan dan iza FOX-a, em nam ništa sad i ne prikazuju. Zadnje sam gledala izbacivanje Nikolije i Vesne. Poslije toga su bile neke mix emisije, sa gostovanjima učesnika, ali nije to to. Ne znam da li će mi išta puštati. Srećom, ljubopitljiva je stavila klipove sa youtubea, pa ću ipak biti u toku, makar da mogu da tračarim, ako ništa drugo.:)
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
e joj...nemoj molim te da nam odeš usred mahalisanja...ti si nam jako bitna karika...:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa ja se borim da vidim bilo kakav insert, ali ovi naši debili ne puštaju ništa.:)Potrudit ću se na sve načine, jer sam neophodna za trač ekipu. Ne bih takvo društvo nikako propustila.:)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nije mi jasna samo jedna stvar. Znala je gde ide i da se nije pripremila. Ne znam sta je ocekivala svilu i kadifu? Nabedjena manekenka koja se slepa na maminu slavu. Dete koje je ogranicano samo na robne marke i Silikonsku dolinu. Da se stvarno nadje na pustom ostrvu umrla bi posle 24 casa koliko je nesposobna za zivot. Ovo je tacno dokaze da je mala razmazeno deriste i izdrzavano lice.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Mislim da je psiholog donio lošu procjenu po pitanju depresije ove male. Ona je dovoljno razmažena i sebična, da " granicu " ne bi prešla, niti bi sebi nešto naudila. Ovo je bila jedinstvena prilika da se malo spusti na zemlju i da vidi da nije sve u životu " potegni mama ".
 
Natrag
Top