nerade usb portovi nakon reinstalacije

Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
11
pozdrav

nakon reinstalacije windowsa komp se upali, podigne windowse sve do zvučnog signala u zvučnicima, ali kada treba upisati lozinku tipkovnica i miš uopće ne reagiraju.......pokušao sam sa podešavanjem u biosu i sve postavke za tipkovnicu i miša su na enabled, ali i dalje ne reagiraju. pokušao sam na sve usb ulaze ali je stanje isto........tipkovnica reagira samo na prijavu u bios na del i f12.......ima li način da ubacim nekako nove drivere za usb...........pokušao sam i sa reinstalacijom sa butabilnog fleša ali opet ništa.........samo stoji tema od windowsa i čeka da netko udari enter na način koji ja još neznam
2012_smiley11.gif
.............btw-prije par dana sam izbrisao driver za usb
2012_smiley10.gif
i instalirao novi na jedinom portu koji je tada radio. sada ne radi nijedan. tipkovnica zasvijetli prilikom dizanja windowsa i to je sve

hvala
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Iskljuci komp,pa povadi misa i tastaturu,pa ukljuci bez njih.Kada se podigne OS,ugasi ga normalno,pa prikljuci prvo misa ili tastaturu.Trebalo bi u task baru da ti prijavi novidrajver,pusti da to odradi,pa opet ugasi i prikljuci drugu komponentu.Isto ce prijaviti u task baru driver i to pusti da odradi i trebalo bi da radi posle sve kako treba,ako ti zatrazi restart ti restartuj,ako ne nista.Ima dosta OS-a koji pri ukljucenju USB-a tako pokrecu komponente.Svaki ponaosob.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Verovatno je problem do te USB tastature, obicno sveze instalirani Win ne raspoznaje miseve i tastature koji idu preko USB-a, pa se drajveri za njih dodatno instaliravaju, narocito tastature sa custom podesavanjima. Verovatno ces problem resiti utakanjem one stare tastature.
Medjutim ovako izneseno pitanje dobija i ovakav odgovor na odprilike. Ako hoces da ti neko odgovori pod uslovo da zna, napisi koji je tip racunara u pitanju-konfiguracija, zatim koji Win, zatim zatim jesu li svi prateci elementi preko usb i jesi li formatirao ili si samo reinstalirao preko starog Wina.
-Ej znas sta, pozajmi od komsije onu staru tastaturu(NE usb) i zavrsi problem da ga ne komplikujemo mnogo.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
11
hvala ljudi
Jutros sam bezuspješno pokušao naći ps2 tipkovnicu, pa mi je jedino preostalo reinstalirati windowse......Uspio sam nakon podešavanja u biosu podignuti nove sa usb-a.........ništa toliko važno nisam izgubio jer sam se prijavio na svoj ms račun sa mailom tako da je na kraju i dobro da sam se riješio hrpe smeća što sam šlepao sa sobom par godina......Veliko hvala i pozdrav
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
*
Bojao sam se da ti kazem za Bios misleci da si stari dekica,
..po imenu avatara,
...ali se ovde obicno uvek kontra desi iznenadjenje,
..sa suzama radosnicama milim.
*
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Spremam slavu za sutra pa reko da vas obidjem xD

Iskljuci komp,pa povadi misa i tastaturu,pa ukljuci bez njih.Kada se podigne OS,ugasi ga normalno,pa prikljuci prvo misa ili tastaturu..
Ali os ne moze da se podigne bez tastature koliko ja mislim...
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top