Nemam zvuk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
1
Imam problem sa zvukom.Uopste ga nema.Kad udjem u Sound and Audio devices properties pise mi No audio device.Sa interneta sam skinula Realtek i dok se instalira trazi mi CD.Uspem da instaliram bez toga ali kaze da ima gresaka i zvuk i dalje ne radi.Ne razumem se u ovo i prvi put mi se desilo.Malo sam istrazivala na internetu kako da popravim i nisam uspela pa se nadam da neko ko se razume u kompjutere ce moci da mi pomogne.Hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Windows ima grešku veoma ranije i meni se to dešavalo. Dešava se ako ne poštuješ pravilo instaliranja drivera moraćeš reinstalirati sistem pa jovo nanovo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Da sve bude jednostavno.Ako imas vec instaliran internet drajver sto znaci da imas internet evo ti najjednostavnije rjesenje.
Instaliraj ovaj program za drajvere,vjeruj ja sa njim sve nalazim instaliram sisteme mnogim i nikada me nije izdao.
Kada instaliras program prije prvog pokretanja krekuj ga jer nema pravu licencu sem kreka koji dobijes u posebnom folderu.
Kada sve ljepo uradis pokreni program i skeniraj kompjuter naci ce ti sve zasatarjele drajvere i one koje nemas.Ponudit ce ti download ti nastavi tako sto ces potvrditi da preuzimas sve nove drajvere ili one koje ti odaberes.Sacekas da se drajveri downloaduju jer ne mozes instalirati sve dok zadnji odabrani drajver se ne skine tek tada ce ti ponuditi instal direktno iz programa sto je veoma jednostavno.PS:potrazi folder u koji ce ti downloadovati drajvere te tako ih sacuvaj za neke druge instalacije poslje novog sistema.Odlicna opcija kod ovoga programa je detaljan bekup drajvera iz postojeceg sistema te tako mozes sacuvati stare drajvere za neke nove instalacije.Javi mi na PP sta si uradila.
Driver Genius Professional Edition
Kod:
[URL]https://kat.ph/driver-genius-professional-edition-v11-0-0-1136-including-crack-keys-h33t-iahq76-t6531584.html[/URL]
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Najbolje je da skines drivere sa sajta proizvodjaca zvucne kartice ili maticne ploce ako je integrisana. Ovi programi ce naci mozda neki driver ali vrlo cesto nece biti najnoviji driver i postoji mogucnost sa vecinom tih programa da pokupis i neki virus ili instaliras nesto nepotrebno.
 
Natrag
Top