Nemam vremena za medeni mesec

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ana Stanić za „Blic“ o novom albumu, modi i braku
Nemam vremena za medeni mesec




Izvor: Blic | 30. 11. 2010. - 00:02h | Foto: Z. Lončarević


Iako se venčala pre skoro mesec i po dana, pevačica Ana Stanić (34) zbog posla neće moći da ide na medeni mesec barem još neko vreme. Naime, ona trenutno priprema novi album, zbog čega je putovanje sa suprugom Momčilom Lavrnićem (38) odložila najverovatnije za januar.
Novopečeni bračni par priredio je intimno venčanje u manastiru Velika Remeta na Fruškoj gori, gde su prisustvovali samo članovi porodice i kumovi, glumica Katarina Radivojević i košarkaš Dragan Tarlać. Nedelju dana nakon toga, na 25. spratu TC Ušće napravili su veliku žurku za svoje prijatelje, među kojima su bile i brojne javne ličnosti poput Marka Kona, Željka Bodiroge, Ivane iz „Negativa“ i drugih. Poznata pevačica je tada rekla da će uzeti muževljevo prezime Lavrnić.


95396_zabana02-foto-z-loncarevic_hf.jpg


Inače, Ana i Momčilo su u vezi pre venčanja bili skoro tri i po godine i, kako otkriva, njihov odnos se nije nimalo promenio nakon venčanja.

Nije neka preterana razlika, sve je ostalo isto, osim tog nekog lepog osećaja objašnjava Ana u razgovoru za „Blic“.

Pevačica i njen suprug još uvek nisu otputovali na medeni mesec, pošto se Ana trenutno fokusirala na završavanje albuma.

Medeni mesec se još uvek nije desio. Tek se će desiti, i to najverovatnije u januaru. Nemamo još određenu destinaciju, ali se nadam da će biti neka egzotična lokacija kaže poznata pevačica.

Često se dogodi da na umetnika utiče neka velika životna promena poput braka ili rođenja deteta, ali Ana kaže da na njenu muziku neće uticati venčanje sa Momčilom.

Nikad nisam dozvoljavala da moj privatni život preterano utiče na moje izražavanje kroz muziku. To, naravno, utiče u smislu inspiracije, ali da li ću raditi album ili ne, to se ne dovodi u pitanje. Ipak moja publika će sama moći da proceni koliko se moja muzika promenila nakon braka ističe Ana, i najavljuje da će za sada bezimeni album izaći za nekih mesec dana.

Kaže da trenutno ne razmišljaju o prinovi, pošto su oboje veoma zauzeti poslovnim obavezama, a Momčilo ima „ekskluzivno pravo“ da prvi čuje svaku novu Aninu kompoziciju.

Inače, Ana je kreirala venčanicu za svoju svadbu, pošto nije mogla da pronađe onu koja joj potpuno odgovara. Stoga su je i organizatori nedavno završenog „Veding šoua“ u Beogradu pozvali da kreira nekoliko venčanica za završnu reviju.

– Za svoje venčanje sam imala desetak varijanata u glavi i to je ono što se manje-više našlo na ovoj reviji. Za mene je ovo bio stvarno lep izazov i jedan veoma kreativan proces u kojem umetnik može da se izrazi na gomilu načina. Sve ove godine sam i u modi, radila sam sa najboljim kreatorima i stilistima, koji su me zvali da budem i manekenka. Imala sam logističku podršku od svojih prijatelja i ponudila sam neku alternativu onome što je uvreženo mišljenje kako treba da izgleda mlada i venčanica. Ovo je jedna nosiva kolekcija koja može da se obuče za svadbu, mada će retko ko imati hrabrosti da ovo obuče za venčanje, a može da se nosi i za večernje izlaske, tako da nije takoreći obavezujuća kolekcija kaže Ana.

Ona je svoju kolekciju nazvala „Modesti blejz“, a pola njenih modela nosile su njene prijateljice koje nisu imale iskustva sa modnom pistom.

Pola kolekcije su nosile profesionalne manekenke, a pola moja prijateljice. Među njima je čak bila i jedna od 40 godina, koja sad treba drugi put da se uda. Prošarala sam malo, pošto ja nisam pravi kreator niti sebe vidim kao kreatora zaključila je Ana.
 
Natrag
Top