Ne boot-a windows 7

Član
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
43
Eh ovako, bas sam nasao na ovom sajtu, windows 7 all edition, i skino ga naravno i bio je u iso formatu, e sad, trazio mi je dual layer cd, i kupio sam i doso kuci da sprzim.
E sad kad sam sprzio cd preko nere, otiso burn image i sprzio kao sto sam i prijasnje botabilne cd-ove pravio.
Otiso u bios podesio da mi prvo boota cd, stavio cd i dode do onog kad treba da pokaze pres any key da bi nastavio instalaciju, al u ovom slucaju nece da pokaze, ubacim drugi windows, sve normalno pokrene instalaciju, do cega je problem.

Da li je moguce da je do diska, jer sam uzeo neki disk, ni naziva firme na njemu ni nista, samo prazno, pa da nije mozda do toga da ne cita mozda ovaj medij mozda mu se ne svida :/

Ne znam do cega je, a da li mogu ja nekako da prepravim taj windows da mu smanjim malo tezinu, da mi stane na obicni dvd, tj. da raspakujem preko anytoi convertora i da pobrisem nesto sto je ne bitno, i da opet spakujem u iso fajl, da li je to izvodivo?
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ako ne buta samo su dva razloga nije bootabilan ili nije dobro narezan. A drugo iso treba da je oko-do 3 gb debeo. To što si skinuo je nešto tipa 16 in all a to ne vredi ništa nađi bolji iso tipa win 7 pro sp1 ili ultimate ili tako nešto. Inače ako win disk nije bootabilan može se pomoću vLite učiniti bootabilnim ako se ne varam......
Stavio bi neki ti link ali ovaj editor uopšte ne radi na Hromu moraću da ovaj forum prebacim na Mozilu ili Opheru crap
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
43
E vidi jednu stvar, i sa ovo foruma sam skinuo windows 7 ultimate 32 i 64 bitnu verziju, medutim ne mogu se sprzit na jedan cd, vec sam moro sprzit na dva cd-a, tj na jedan 32 a na drugi 64 bitnu verziju, e sad, przio sam na potpuno isti nacin, kao i ovaj, i taj windows 7 ultimate mi sasvim normalno radi, pokrene instalaciju, a ovde nece da pokrene instalaciju nikako, imam i xp koji sam narezao na potpuno isti nacin i on takoder radi, al ovaj nece.

Skidam upravo jedan od nekih 3.5 gb, pa cu njega probat sprzit, al ovaj paket sto sam skino on ima najvise sidera na torrentz.com i cito sam komentare i svi ga hvale, zato sam ga i skino, jer prosto nesto volim kad mi je na jednom cd-u sve i da ja mogu odabrat hocu li 32 ili 64 bitnu veziju, ako me razumijes?

Ne razumijem sta je 16 all in one, ako mislis na ovo, u ovom paketu imaju ultimate, profesional, home biznis, home edition i ja mislim starter, i svi ti imaju u 32 i 64 bitno verziji.

Windows 7 All Editions, 32bit and 64bit, Activated (download torrent) - TPB

To je taj paket koji sam skinuo.
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
12
a da uzmes USB ... pa copy paste .. pa rokni .. ni cd ni przis ni rezes ..... ni vrag .... napravi prvo butabilno usb u cmd... pozz
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ne radi bay trenutno. Inače 16 in one znači sve verzije plus i one N verzije itd nebitno ali su debele. Inače ja imidže režem pomoću ImgBurn na 8x brzini i to je to. Ako je image bootabilan onda i disk će biti butabilan. Ne znam u čemu je problem kod tebe?:???:Nešto ne radiš pravilno. Jer ja sam skidao mnoge isoe i modifikovao neke dodavao SP1 ali su svi bili bootabilni zato I don't know.
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
43
Sredio sam, onaj nisam mogo sprzit nikako, pa sam skino novi i sprzio i sve fercera.
Hvala svima
 
Natrag
Top