navix problem

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Kod mene se sam od sebe azurirao na 3.8.2 i radi. A kad udjem u Navi vidim da je dostupno azuriranje na 3.8.1. Ali ne cackam vise nista.
 
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
120
Moracu da probam, bas probao sinoc i jutros i search nije radio ista greska, a radi kad hocu da pogledam ono last 24h i sl.
 
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
120
probao sa 20 na 100 i nece i dalje, konkretno pokusavam da nadjem Serbian forum domace filmove ali i dalje javlja gresku da nemoze da se poveze sa serverom i nema kes fajla
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
probao sa 20 na 100 i nece i dalje, konkretno pokusavam da nadjem Serbian forum domace filmove ali i dalje javlja gresku da nemoze da se poveze sa serverom i nema kes fajla
Upravo bio kod druga i na tim podesavanjima nije radio kod njega search. Sada kod mene sam bas upravo u search trazio serbianforum :), nadje ali bas mu treba vreme. Jutros je bilo mnogo brze. Mozda je do njihovih servera. Takodje probaj da stavis u podesavanjima i na 120. Ja sam stavio na 100. Nadam se da ce da proradi.
 
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
120
Nece ni sa 120, radi meni search za neke druge stvari ali serbianforum uvek izbaci gresku, neznam dal je server negde u evropi a ja preko bare pa je nedovoljan timeout il sta je
 
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
120
Proradilo i kod mene, neznam dal ima neke veze ali laptop je bio na profilu za cuvanje energije, prebacio ga na profil za tih rad i kodi(xbmc) radi mnogo tecnije i sad navi-x nalazi, nema potrebe za mod za performanse, posto ume da se cuje laptop kao turbina sa djerdapa :))
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Kod mene se ažuriralo ne verz.4.0 ali navix jako malo koristim(prije mi je bio zakon).Probao i spor je.
 
Natrag
Top