Navigon Europa 4.6.2

UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Нема српског језика у менију! Навигација аутоматски повлачи језик према језику интерфејза (телефона) али, пошто нема српског у менију држи га на енглеском. Ако би, рецимо, пребацили језик интерфејза (телефона) на хрватски аутоматски би навигација прешла на хрватски јер су у мени навигације убацили хрватски. Лично сам пробао али одмах вратио јер ми се гади новокомповани хрватски језик са речима, рецимо, изборник и слично!
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2011
Poruka
4
Niko nema nikavu ideju???

Kod mene navigacija radi ok, ne downloaduje nista (osim prilikom prvog pokretanja i instalacije navigacije) ali jedini je problem sto i ja takodje imam silne jezike ali nemogu da ih menjam nikako .... ne pomaze ni preimenovanje fajlova a po defoltu mi nije engleski jezik u telefonu vec srpski, tako da nemam pojma sta drugo da pokusam ... ko resi problem neka javne castim gajbu jelena !!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2011
Poruka
4
Ja ne mogu da instaliram... Stavim apk fajl na SD karticu, pokrenem, instalira se i onda mi prijavi grešku "An error has occurred. Check the network and/or Internet connection." Prijavljuje da nema internet konekciju, iako ima... Telefon ja Alcatel 992D.

Mnogo mi nervira što ne mogu da instaliram Navigon na ovaj Alcatel OT 992D. Meni je ovo najbolja navigacija...
Vidim da niko nema nikakvu ideju... :-(
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Napravi folder na sd kartici i nazovi ga Navigon i u njega stavi apk fajl, pa onda probaj instalirati, ja sam bio spojen preko wi-fi i nisam imao problema !?
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
4
Imam isti problem (trazi mi konekciju sa Marketom iako imam i wifi ukljucen i iako sam u drugom prozoru vec povezan na market)... Ne uspevam ni 4.6.2 ni 4.8.0 da instaliram. Ako nadjem resenje javicu.
(Samsung Galaxy mini 2 6500D)
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
2
Za neupucene bi valjalo da se precizira:

" Инсталација је једноставна, убаците АПК фајл који сам поставио (Навигон 4.6.2 Европа), покрените га и после инсталације понудиће вам скидање мапа а ви скини оне које вам требају. Битно је да сте повезани на интернет (WiFi). "

A kako i gde da se ubaci APK fajl ? Preko iTunes ili ... ?

Hvala
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Za neupucene bi valjalo da se precizira:


A kako i gde da se ubaci APK fajl ? Preko iTunes ili ... ?

Hvala
Па ти си много неупућен?!
iTunes нема везе са андроидом!!!
Убациш АПК на меморијску телефона или у сам телефон и покренеш инсталацију. Услов је да имаш бар гигабајт слободне меморије.
Иначе, ово је стара верзија Навигона. Постављена је нова, 4.9.5. и нове мапе Q3.2013.
 
Natrag
Top