Navigon Europa 4.6.2

UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
На жалост, нема у опцији бирање језика. По покретању АПК фајла, добијаш по дифолту енглески са конфигурацијом гласова, као на слици. Покушавао сам све али нисам успео?! Нека фора постоји али ја је нисам нашао. Пробаћу и са опцијом преименовања фајла, како си навео. Ако успе, имаш пиће.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
49
da li je neko probao ovu navigaciju?
ja imam cudan problem:
odmah po instalaciji startovao sam navigaciju i ona je trazila da se konektuje na internet i prenela >500MB necega (zna li ko cega?). ali oka takav je postupak valjda. tad mi to nije smetalo.
sutradan sam opet hteo da se malo igram sa navigacijom, ali je ona opet trazila konekciju na internet (t. ili wifi ili PC), ali posot tad nisam bio kod kuce vec napolju navigacija se zaustavila.
kadnije kod kuce se koenktovala preko wifi-ja i opet prenela >500MB!!

da li neko zna zašto i da li imate slicna iskustva?

ako ce saki dana da se konektuje na internet i penasa silne podatke onda je navigacija neupotrebljiva :(

doduse, mozda imam objasnjenje: igrao sam se malo sa jezicima (menjaso sam sistemski jezik telefona da ispitam kako mogu da izaberem drugi jezik od ponudjenih (o tome je gore pisano)), pa je ovaj download mozda zbog toga?? - pominjao je neko refreshovaje mapa i voice fajlova, ako se dobro secam.
ali svejedno downloadovati 500MB zbog promene jezika?!?!?!
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
да, тих 500mb су језици, укупно 61 датотека. е сад, како мењати језик....ја нисам успео да провалим?!
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2010
Poruka
9
Kod mene navigacija radi ok, ne downloaduje nista (osim prilikom prvog pokretanja i instalacije navigacije) ali jedini je problem sto i ja takodje imam silne jezike ali nemogu da ih menjam nikako .... ne pomaze ni preimenovanje fajlova a po defoltu mi nije engleski jezik u telefonu vec srpski, tako da nemam pojma sta drugo da pokusam ... ko resi problem neka javne castim gajbu jelena !!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2011
Poruka
4
Ja ne mogu da instaliram... Stavim apk fajl na SD karticu, pokrenem, instalira se i onda mi prijavi grešku "An error has occurred. Check the network and/or Internet connection." Prijavljuje da nema internet konekciju, iako ima... Telefon ja Alcatel 992D.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
Ima li Kosovo na ovoj navigaciji i ako ima kako je odradjeno da znam dal da ubacujem il ne?
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
Обрађено је и Косово а ти сам процени да ли је добро обрађено. Имаш овде последњу верзију Навигона са мапама Q1 2013. http://serbianforum.org/android/386458-navigon-4-8-0-a.html

Druze skinuo sam ovu verziju 4.8.0 i kad je otvorim pise:
,,Failed to connect to the Google server. Please check your Internet connection and make sure that you are logged into Android Market"
E sad fora je u tome sto imam i wi-fi a i prijavljen sam na market i opet nece. Probao sam cak i da ugasim wi-fi i probam sa mobilnim netom al opet isto... Sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.10.2010
Poruka
1
Da li je moguce da neko od clanova ko vec ima fajl za srpski jezik postavi to negde, da bude dostupno za skidanje ? Da ne bi sada svi koji hoce da imaju srpski jezik u navigaciji morali ponovo da skidaju celu konfiguraciju samo zbog tog malog fajla.

Hvala !
 
Natrag
Top