Navi X - XBMC Addon

Član
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
261
Imam jos jedno pitanje kada pustim neki kanal i on krene da ucitava do beskonacnosti kako da iskljucim xbmc ili kako da se vratim ,jednostavno da iskljucim to ucitavanje
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Imam jos jedno pitanje kada pustim neki kanal i on krene da ucitava do beskonacnosti kako da iskljucim xbmc ili kako da se vratim ,jednostavno da iskljucim to ucitavanje
Jednostavno pritisni dugme X na tastaturi i stopirace pokretanje strima tj. kanala.

Kada pustim neki film inace izabran u navi-x programu nece da mi nadje nijedan titl za film ni na jednom sajtu(titlovi,.....).Primetio sam da kad pustim film nije ceo njegov naziv nego tipa gksjhjurggg5555,razumete nije naziv filma tipa Tesna koza.GDE GRESIM

Ako bas zelis gledati iz Navi-X filmove,onda mozes uneti rucno naziv filma za koji ti treba titl. Samo klikni na Manually Enter Search String i upisi naziv filma

screenshot000.png
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
u podesavanjima add-ons XBMC subtitles
ukljuci opciju za rucno ubacivanje titlova
screenshot000.jpg
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
azasto NAVI-X javlja keiner conektion kad je sve ukljuceno i http upns postavke sve ukljuceno aon kaze keine internet verbindung ne razumem zasto
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
hajde nek mi neko javi posteno da li moze neko otvoriti sky sport HD , HBO HD, ja pokusavam sa NAVI-X lai nista ne otvara sve sam nasao HD kanale ali nista ne otvara neka neko javi ali posteno moze lis se otvoriti :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2010
Poruka
32
Cannot load M3U8: 404 not found -Može li neko da mi pomogne zbog ovog problema koji se pojavio u zadnji par dana i rijetko što mogu da otvorim.Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
HD Kvalitet strima

hajde nek mi neko javi posteno da li moze neko otvoriti sky sport HD , HBO HD, ja pokusavam sa NAVI-X lai nista ne otvara sve sam nasao HD kanale ali nista ne otvara neka neko javi ali posteno moze lis se otvoriti :acute:

Nije ni jedan od nabrojanih kanala ali mislim da se ne isplati gledati jako je teško obraditi HD kvalitet slike.Pogotovu ako se gleda na monitoru manje rezolucije(kao ja hehehehehhe)....Nije vredno toga.

Odgovor je moze naravno .Ovo je snimak kako izgleda puna HD rezolucija 1080i sa engleskog sky kanala u XBMC PVR live.tv ,
pa ti uporedi snimak sa druge teme gde je mojatv arena hd,mislim da se vidi razlika ;)
hzst.png
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
ma imam monitor visoku definiciju zato i hocu Hd , hocu jednostavno da gledam Djokovica u HD kako ne znam ,hvala
 
Natrag
Top