Nase filmove i Tv programe preko xbmc

Učlanjen(a)
30.09.2014
Poruka
3
Zdravo svima.. Nezna dali sam ovdje na pravom mjestu ali trebam pomoc da bi mogao preko xbmc na android Tv box gledati nase Tv programe i filme .. Nasao sam preko xbmc ex yu Tv kanali serbianforum .. Ali nece sve da radi ili su losi strimovi .. Moze li mi netko pomoci ..

Puno hvala
 
Učlanjen(a)
07.08.2014
Poruka
41
Zdravo svima.. Nezna dali sam ovdje na pravom mjestu ali trebam pomoc da bi mogao preko xbmc na android Tv box gledati nase Tv programe i filme .. Nasao sam preko xbmc ex yu Tv kanali serbianforum .. Ali nece sve da radi ili su losi strimovi .. Moze li mi netko pomoci ..

Puno hvala
Za domaće filmove koristi You Tube addon ,tamo imaš sve.
A za kanale se moraš snalaziti sam .
Pročitaj temu Internet Radio i Televizija,i skupljaj 100 postova.;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Lista sa tv kanalima je pravljena ranije i dosta toga je popucalo te treba se obnoviti......

sto se tice filmova ,pa mogla bi se kreirati jedna dobra lista sa par stotina filmova......evo zapoceo,naprimer nesto ovako....

Ashampoo_Snap_2014.10.05_01h56m55s_003_9cc1d.png


nije losa ideja.......
 
Učlanjen(a)
30.09.2014
Poruka
3
Zasto ovdje od vas tko zna kako ovo sve ide ili Admin ovog foruma ne aktualizira sve sto je potrebno i tko zeli to koristiti mora neku cjenu da plati. Ja bi rado platio samo da nemam brige i mislim da so ovom misljenjem nisam sam
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Vidi ovako.....
Svi mi iz staffa foruma sve ovo sto radimo je iz cistog hobija i na doobrovoljnoj bazi a sve u cilju da se pomogne i omoguci korisnicima da jednostavno dodju do puno stvari i sadrzaja koji su im potrebni naravno besplatno....Staff Serbianforuma ima vise programera,cime se moze pohvaliti retko koji forum ,pre svega dobrih ljudi a zatim i velikih strucnjaka koji mogu napraviti mnogo toga,gotovo sve sto se zamisli i pozeli...
Medjutim volju nam ubijaju sa vremena na vreme neki nikogovici ,ili neznam kako da ih nazovem koji kasnije trguju nasim radovima i dostignucima koje javno postavimo korisnicima,naravno besplatno...Zamisli mene kako se osecam kada provedem mesece i mesece studirajuci milione fajlova u raznim operativnim sistemima i uspem da napravim instalacioni disk bas kako zamislim sa automatskom aktivacijom a onda vidim da se sa time javno trguje od onih koji nisu ni minut proveli oko toga i sav napor im je bio da downloaduju postavljeno...Ili naprimer kolegu losmija koji danonocno provodi vreme praveci raznorazne skripte i aplikacije koje omogucavaju besplatno gledanje internet tv a onda se susretne sa time da te iste njemu prodaju pa cak i preko fejsbuka ....Takvih primera ima nasazost sve vise i vise...

Zalosno ali istinito....ali boze moj idemo dalje,nismo svi isti.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nista......evo ovako....posto je ok ideja.....

Napravicemo najvecu bazu EX-Yu filmova u XBMC.....To ce potrajati malo duze cisto zbog kvaliteta izrade iste...Omoti ce biti resizovani i postavljeni na SF server i trajace dokle traje i forum i taj problem resavamo a strimovi ce se menjati kako pucaju ....

Lista je u zacetku ali je vec dostupna svima i stavljena na publish.....i bice iz dana u dan sve veca.....

Ashampoo_Snap_2014.10.05_16h36m59s_002_3eeb0.png
 
Učlanjen(a)
30.09.2014
Poruka
3
Puno hvala na odgovoru. Mogu si ja zamislit da vama nije lako uvjek vrijeme u to ulozit jer ima i zivot van interneta. Dali nije moguce napravit neki log in poslje placenje neke cjene za aktualini Tv List nasih programa da se mora logirat sa nekim imenom i Passwort koji samo jednom moze biti online uz vrijeme gledanja ? Ja se puno ne razumijem u takve stvari pa oprosti Ako je ovo neko glupo pitanje .. Imas li neki tip kako covjek moze gledat Nas Tv bez Puno znanje u xml i takodalje ili moram biti zadovoljam sa onim stvari Koje se Mogu gledat dok Jos ide
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
@boki71
Boki mene isto zanima to oko nasih kanala(lista neka ako moze da se napravi sa log i pass...i plati gledaj) kao gore navedeno.
Mogu li dobiti odgovor na pm ?
hvala pozdrav
 
Natrag
Top