Napravite privremenu mail adresu i sacuvajte privatnost

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Verovatno ste nekada pozeleli prilikom registracije nekog softvera,registracije na neki forum,....zbog svoje privatnosti da ne ostavite u podacima svoju pravu mail adresu...Postoji jednostavan nacin za to...Naime dobijate za par sekundi drugi identitet ,to jest novu mail adresu na odredjeno vreme koju mozete koristiti a u slucaju da vam stize mail na tu novu meil adresu on se preusmerava na vasu stvarnu adresu...Drugim recima,postoje serveri koji vam izdaju na odredjeno vreme novi mail a s obzirom da njima ostavljate stvarnu mail adresu oni preusmeravaju vam meilove na stvarni mail...Posle vremena na koji napravili novi mail svi vasi podaci se brisu iz njihove baze i anonimnost je zagarantovana.......

whQsiKu.jpg


T0BiRA8G.jpg


Idemo redom......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Odite na web adresu......

Kod:
http://meltmail.com/

Te posto stigli tamo prvo iscekirajte na koji vremenski period zelite da dobijete privremeni mail,u ponudi imate 3,sata,6 sati,12 sati i 24 sata...Ja sam se odlucio na opciju od 24 sata...Dakle cekirajte vremenski period na koliko vam treba novi mail......broj 1.Posto to obavili u praznom polju upisite vasu stvarnu mail adresu na koju ce biti preusmeravani vasi mailovi ako ih bude bilo......broj 2 ,te preostaje jos da kliknete misem na dugme Create.....broj 3

PoaY7fNvm.jpg


Kroz par trenutaka dobicete vasu privremenu mail adresu koju mozete koristiti onoliko vremena koliko sami to odredili .....broj 4

vfc7H3.jpg


Takodje klikom misa na Show Your MeltMail...........mozete i videti vremenski period koliko vam jos traje kreirana nova mail adresa......

pIyCRb.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Odite na web adresu......

Kod:
http://www.mailexpire.com/

Posto stigli tamo kliknite misem na click here to create your new alias.....broj 1

wENyTKkm5.jpg


U novootvorenom prozoru upisite stvarnu mail adresu na koju zelite da vam se preusmeravaju mailovi ako ih bude u periodu dokle vam vazi nova mail adresa.....broj 1,zatim u praznom polju Reminder napisite samo Email...broj 2,odredite vreme koliko ce vam trajati nova mail adresa.....broj 3,cekirajte da se slazete sa uslovima kreiranja nove mail adrese.....broj 4,prepisite brojke i slova koje vidite na slici iznad.....broj 5, te kada sve ovo obavili preostaje vam jos samo da kliknete misem na Create new alias....broj 6

c5TSoF.jpg


Kroz par trenutaka u novootvorenom prozoru dobicete nov alias,to jest novu mail adresu koju mozete koristiti za onoliki vremenski period koji predhodno sami odredili.....broj 6

FEmRfdUbs.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Izvinjavam se što ovako upadam,ali mene zanima da li mogu da napravim mail adresu sa izmišljenim domenom....Lupam sad : zonki@coldmail.com
Dakle svi vide tu adresu dok ja koristim obični hotmail?
Da li to mogu da napravim na ovim sajtovima što si nam pokazao...
I na MSNu da koristim tu adresu?
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Izvinjavam se što ovako upadam,ali mene zanima da li mogu da napravim mail adresu sa izmišljenim domenom....Lupam sad : zonki@coldmail.com
Dakle svi vide tu adresu dok ja koristim obični hotmail?
Da li to mogu da napravim na ovim sajtovima što si nam pokazao...
I na MSNu da koristim tu adresu?
Hvala

PS probao sam sa Java skriptom...ima jedna fora koju sam video preko tjuba...editovao sam skriptu i ubacio svoje domene ali nije htelo da prihvati :/
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF........

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!800&authkey=ALzkWfDIFGhBbG4" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top