Najvece zlo danasnjice

Najvece zlo danasnjice je:

  • Terorizam

    Votes: 2 2,4%
  • Organizovani kriminal

    Votes: 15 18,3%
  • Zagadjenje

    Votes: 7 8,5%
  • Siromastvo

    Votes: 14 17,1%
  • Otudjenje ljudi

    Votes: 28 34,1%
  • Nešto drugo....

    Votes: 16 19,5%

  • Total voters
    82
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Sva su zla prisutna i to sve više, ali ipak mislim da je otudjenje ljudi najveće zlo.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Zagadenje koje je u vrtoglavom usponu...yes3... Svih ostalih stvari je bilo....i bice ih uvek....manje ili vise...yes3.. Kad nestane ciste vode ....sorry... cistog vazduha ...sorry.. zdrave hrane....sorry.. Tada ce biti pravo ....nje.....sorrysorrysorry
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Gledam ove komentare i neverujem svojim ocima......

Ali to je pomalo i logično.....klima na planeti se menja....ali malo ljudi to vidi....i još manje ljudi o tome razmišlja....yes3.
Vide samo ono sto im mediji nude.....yes3.
Kada klimatske promene postanu " Golim okom vidljive "..yes3...kada ih " Stvarno osetimo "..yes3.....Biće Kasno......sorry

I kao što sam već napisao.....


Zagadenje koje je u vrtoglavom usponu...yes3... Svih ostalih stvari je bilo....i bice ih uvek....manje ili vise...yes3.. Kad nestane ciste vode ....sorry... cistog vazduha ...sorry.. zdrave hrane....sorry.. Tada ce biti pravo ....nje.....sorrysorrysorry
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Gledam ove komentare i neverujem svojim ocima......

Ali to je pomalo i logično.....klima na planeti se menja....ali malo ljudi to vidi....i još manje ljudi o tome razmišlja....yes3.
Vide samo ono sto im mediji nude.....yes3.

Ili drugačije rečeno vide ono što žele videti.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Teško je odlučiti se samo za jedno.
Ne znam šta je gore zagađenje, otuđenje ili terorizam.
Kao da smo u svemu ogrezli i tumaramo zatvorenih očiju.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Glasao sam još odavno za otuđenje jer su ljudi postali takvi da gledaju sebe, da su usamljeni i frustrirani
 
Natrag
Top