Najbolja Navigacija Za Balkan [Android] ANKETA

Najbolja Android Navigacija Za Balkan


  • Total voters
    299
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
16
Sad sam probao besplatnu navigaciju BE ON ROAD koju je neko spomenuo negde na sredini ove teme. Aplkacija je srednje zalosna, medjutim poenta je sto ti daje 7 dana trial za Navteq 2013 Q1. Mape oktidaju koliko su precizne (probao Srbiju, razne gradove, sela i ulice). Sve ulice sto sam probao imaju brojeve, POI ima dosta novih.
Hocu da kazem, jedva cekam da izadju Navteq 2013 Q1 za SYGIC, to je najbolja kombinacija.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Navigacije koje UVEK imaju najtazije mape su ti AutoMapa i Navigon. Vec dva meseca imaju NavteQ 2013.Q1 mape.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.06.2013
Poruka
1
Po meni Sygic za sad najbolja,jako je jednostavna za koriscenje i na oko je bas lepa,a ima i jako korisnih opcija sto je vec receno,za parkinge ili pumpe uvek su na dohvat ruke da izaberete najblizu i ruta se prebacuje na put tog parkinga ili pumpe koje ste izabrali.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2013
Poruka
21
Najbolja navigacija je ona koja redovno radi update i izmene ulica tako da vas neće terati u suprotni pravac tačnije u smrt ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
31
Pozdrav!
Ne mogu da kažem koja je najbolja navigacija za android jer koristim IGO My Way i potpuno sam zadovoljan s njom pa nisam ni imao potrebe za drugom.Imam jedno pitanjce.Koja je razlika između IGO My Way i IGO Primo ? Dali IGO Primo ima nekih dodatnih opcija ili je po srijedi nešto drugo.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
16
Pozdrav!
Ne mogu da kažem koja je najbolja navigacija za android jer koristim IGO My Way i potpuno sam zadovoljan s njom pa nisam ni imao potrebe za drugom.Imam jedno pitanjce.Koja je razlika između IGO My Way i IGO Primo ? Dali IGO Primo ima nekih dodatnih opcija ili je po srijedi nešto drugo.

Probaj Sygic ali sa Navteq mapama (imas na ovom forumu linkove).
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Kod mene nece da radi ova najnovija verzija. Instalira se normalno, ali onda prijavi da je ilegalna i zatvori se.
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
2
Da li postoji neka navigacija koja pokazuje koji gradski prevoz da koristis u gradovima Evrope ako izaberes opciju pesak? Ja sam pokusavao sa Igo+Navteq u Becu i Parizu ali nisam uspeo. Ne znam da li mozda Garmin ima ovu opciju nisam ga nikad koristio?
 
Natrag
Top