Najbolja Navigacija Za Balkan [Android] ANKETA

Najbolja Android Navigacija Za Balkan


  • Total voters
    299
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Gdje mogu da skinem navigaciju za huawei y300 android 4.1 Ako moze pomoc oko instalacije, nisam bas najbolje upucen u sve ovo.
Па овде на форуму имаш све (iGo, Navitel, Navigon, Sygic, Copilot...). Остаје само да одабереш неку или инсталирај све, пробај па одлучи која је по твом укусу најбоља! Ако будеш питао за мишљење, тек онда нећеш знати да одабереш јер ће свако да ти тврди да је најбоља она која се њему свиђа. Изволи па бирај!
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
10
Sad i ja vidim, ali nemam pojma šta se desilo (pretpostavljam da mora biti do mene :) haha). No da skratim, netko je bio napisao da zaobiđe OsmAnd navigaciju jer ništa ne valja. Mislim da je u krivu i nije ništa lošija od komercijalnih. Ja je koristim.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Ново стамбено насеље у Београду "Степа Степановић" и како га виде iGO, Navigon i Sygic:
screenshot2013-05-17-14-.png
screenshot2013-05-17-14-.png
screenshot2013-05-17-14-.png
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Juce sam isao na malo duzi put i koristio Sygic, stvarno mi se svidja, bas su obratili paznju na korisne stvari. Ne samo da najavljuje parking koji je uz put, vec i kad ga omasim prikazuje za koliko se udaljavam od njega, u metrima :).. Isto tako najavljuje promenu ogranicenja brzine. Na primer, bilo je stotinak metara do ogranicenja 40km/h, pojavilo se obavestenje u metrima da ce biti promena ogranicenja brzine i onda je odbrojavalo sve do tacke kad sam naisao na znak gde sto i pise, 40km/h. Ovo se dogadja samo u gradu. Naravno, uredno obavestava kad prekoracim brzinu :). I mozda najbitnija stvar je da radi vrlo precizno. I uvek na levoj strani ekrana imam uspravno ikonice sa prikazom bar 3 benzinske pume, pored svake je napisana udaljenost, dovoljno je samo kliknuti na zeljenu ikonicu i odvesce vas do nje.

Sto se iGo navigacije tice, ono sto mi kod nje najvise smeta je to sto bilo kakva POI ima maltene istu oznaku! Za sve su postavili plave kruzice i unutar njega je drugaciji prikaz. I veoma su male oznake. Sad, ovo nije problem kad setam gradom i cackam telefon, ali kad vozim jako je neprakticno i maltene opasno. Ako bi da vidim sta tamo pise moram dobro da zagledam, a ima li potrebe naglasavati da ovo bas i nije bezbedno raditi dok vozite.

Probao sam i Navigon, ali malo, tako da ne bih komentarisao ovu navigaciju, ali za sad mi je favorit definitivno Sygic.

ZX16, kako se tebi cini, koja je najbolja? Znam da im je preciznost gotovo ista, to uglavnom zavisi od hardvera, nego me zanima prakticnost. Znaci, u toku voznje koja je najlaksa za pracenje bez da busem ometan sitnim oznakama, neblagovremenim obavestenjima i slicno? Kakav je Navigon?
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
ZX16, kako se tebi cini, koja je najbolja? Znam da im je preciznost gotovo ista, to uglavnom zavisi od hardvera, nego me zanima prakticnost. Znaci, u toku voznje koja je najlaksa za pracenje bez da busem ometan sitnim oznakama, neblagovremenim obavestenjima i slicno? Kakav je Navigon?
Па...укупно гледајући, sygic ми је тренутно најбољи. Има и он пропуста али мање од других.
 
Natrag
Top