Najbolja marka TV-a ?

Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Pozdrav
Koja je trenutno najbolja marka TV-a na tržištu.

Vaše mišljenje.
Ja preferiram panasonic.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
I ja se slazem sa tvojim misljenjem, s tim sto bih dodao i Sony Bravia, mada su i marantz plazma TV bili veoma dobri od pre 6-7 god.
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
4
Najbolji TV koji se mogu naći u svetu a i kod nas ponegde doduše polovni a to je LOEWE garantavono a i cena govori sve obični sa ekranom ili CRC su oko 4000 eura, a LCD od 8000 do 15000 eura. pa izvoli Ja imam LOEWE ARCADA 32" fenomenalan je a i težina je zavidna 60 kg
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
Pre pojave plazme,LCD i LED ekrana,na trzistu CRT tv-a znalo se ko drzi titulu "najboljeg".Postojao je Sony,i ostali televizori.Ko je hteo najbolje,morao je to "debelo" i da plati gde ste,bez preterivanja,za jedan Sony mogli kupiti dva,pa i tri tv-a nekog losijeg proizvodjaca iste velicine ekrana.Sony je ovu visoku cenu itekako opravdao kvalitetom.Kada kupite nov Sony,u gornjem uglu ekrana je bila tradicija: providna nalepnica kao na slici:

Sony.jpg


Komentar ovde nije potreban.Ovo je bio zastitni znak ,kao recimo "zvezda" mercedesa ili "Duh Extaze" Rols Rojsa,i tacno se znalo sta predstavlja-najvislju klasu tv-a.Sony je prvi imao svoj logo ispod samog ekrana,prvi izbacio ravan "trinitron" ekran,koji do danas,za CRT ekran nije prevazidjen.Takodje,strogo kontrolisani,ugradjivani su samo original japanski delovi.

Danas je sve to malo drugacije.Kina i ostali su vodeci u elektronskoj industriji,gde kvalitet nije na prvom mestu."Najbolji TV":
dok mi gledamo da se tv ne kvari-(ako moze desetak godina),da je lep izgled i slika,naravno sto jeftiniji,u svetu se gleda kvalitet sa ekoloske pa zdravstvene strane,i prolazi razne testove:materijal tv-a i komponenti,potrosnja el.energije,zracenje.Cak se ispituje i boja,na samoj kutiji tv-a,sa ekoloske strane.

Mozda vise ne drzi titulu "najboljeg",moj glas naravno ide za "Sony" tv,pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Panasonic iskljucivo kao plasma 9. serije je medju TV-ima koji imaju veoma kvalitetnu sliku prirodnih boja, jasan kontrast, veoma brz odziv, gotovo da nijedan LCD i LED nemoze prici plasma slici, cena im je do 2000 evra zavisno od dimenzije, inace u proseku se mogu naci i za 1000 i malo vise evra i dalje stojim iza toga da je plasma najbolja alternativa CRT-u.
Sa 9-tom serijom je produzen i zivotni vek na 10 god. sto je veliki napredak za plasma.
Posle njega ide Sony, mada nije to vise taj Sony sto je nekada bio, ali je po meni izuzetno dobar kao LCD, za LED nisam siguran.
Ionako ce za koju godinu sve to biti prevazidjeno...
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2011
Poruka
85
ljudi nema toga vise sve je made in china klasa shit! Tako da najbolji je onaj koji da najvise garancije i da vam je ovlasceni servis negde u blizini :D
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
1
Ranije kad si kupovao tv to je bilo za narednih 10 godina pa je trebalo voditi računa o kvalitetu a danas najmanje jednom u godini izlaze novi modeli sa sve nekim novitetima i ako hoćeš imati te novitete više nije bitno čiji je i kakav je kvalitet(sve Kina) nego ima li to i to.
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
77
Ko kupi Telefunken - kupio je - najbolji. Ne prave ga žutaći.
Jedino, možda je sad kad su se Telefunken, AEG i Blaupunkt, integrisali u Bosch, promenjena politika kvaliteta.
Pod 2. je svakako Samsung...
 
Natrag
Top