Националистичка тематика!

Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
Занимљиво Базилик,нисам знао за то.Пратио сам на Ју тјубу неке снимке где биковима (ако се неварам) ставе нешто на главу и учине их агесивним или смиреним када то пожеле.Дакле,могуће је контролисати људски ум,сигуран сам у то.

А мој следећи пост ће рећи ко стоји на врху тог ланца.
 
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
Ционизам у паници – мистериозна смрт Дејвида Рокфелера, следи га Јаков Ротшилд тренутно у коми

Атина – „Вест није потврђена нити оповргнута… Многи би у свету да је истинита, а препоручује се прaћење и других субјеката, римског папе, енглеске краљице (као и сатанолатреста и оних који су изазвали невине људске жртве) и екумениста“, сличним коментарима обилују грчки медији, а у светлу своје најновије економске ситуације.

2011-David-Rockefeller-Award-Luncheon-OxPp9NSM6Zxx.jpg

Дејвид Рокфелер рођен 1915. у тадашњој највећој приватној резиденцији у Њујорку

Последње информације указују да је Дејвид Рокфелер умро 24. јуна. Дејвид је рођен 12. јуна 1915. године у Њујорку. Био један од шефова Илумината, док је у многим институцијама имао управну функцију – мислимо на институције као што су Билдебершки клуб, Трилатерална комисија, Савет за спољне односе, али и многе од нафтних компанија – Шеврон – хемијско-фармацеутске, пољопривредно-прехрамбене, банкарство, итд.

Овде је ред да подсетимо и на то, да је садашње седиште Уједињених нација у Њујорку изграђено на земљишту које је донирао Дејвид Рокфелер, за ког се тврди да је наводно недавно добио шесту трансплантацију срца. Рокфелерово богатство се процењује на 340 милијарди долара.

„Лешинари (банкарски) већ су на заједничком ручку! Светски ционизам у шоку (на „оном свету“): 24. јуна, умро Дејвид Рокфелер, а 25. јуна пао „у кому“ Јаков Родшилд“, коментари су последњих дана и сати.

jewish-zionist-jacob-rothschild.jpg

Јаков Ротшилд рођен је 29. априла 1936. године, у Великој Британији

Дејвид Рокфелер је хазарски Јеврејин и тренутно најстарији живући предводник свог хазарског племена Рокфелер, односно племена које влада или мисли да влада овим светом.

Мислим да није неопходно да подсетимо, да има господарску моћ над свим банкарским институцијама западне империје.

Фамилији Ротшилд потпуну контролу британске економије која је постала финансијски центар света по том питању.

Ротшилди су имали потпуну контролу свих централних банака западних земаља (европских и америчких) и многих на истоку (Аустралија, Јапан, Јужна Кореја, итд). Ове две породице у последњих две стотине година имале су екстремно негативни утицај у свету, посебно у Северној Америци и Европи.

Тако да се тренутни финансијски систем заснива на њима и ниједна банка западних земаља није изузета!

Прича се да је Рокфелер, с времена на време своју старачку крв замењивао здравом дечјом крви, деце „креиране“, посебно за то.

То је и разлог што је Рокфелер породица систематски финансира евгенику, односно „убијање“ човечанства. Они су породица која је јавно признала да је финансирала пројекте за контролу популације путем масовног вакцинисања, а које је садржавало токсичне додатке који узрокују неплодност и стерилитет код жена и мушкараца те спонтане побачаје код жена.

Ово вам може измамити скептични осмех, али до сада све су гласине биле истините, па чак и више од тога…

Информације о сатанским ритуалима свих краљевских европских породица са људским жртвама у европским двораца или катедралама потврђене су, и у Канади ово се у будуће има сматрати за криминално и кривично дело (Британска краљица Елизабета – Римски папа – Сорош, криви за злочине, као што је трговина људима и убиство деце)

Овај извештај је јако битан јер је реч о породици Рокфелер која генерацијама проводи евгенику човечанства, а чија фондација и дан данас финансира готово сваку нову вакцину која излази на тржиште. Ова породица заједно са Ротшилдом и англоелитом и научним шарлатанима изградила је током година целу парадигму социјалне политике са циљем смањивања броја живих људи на планети, али са генетским призвуцима. Они финансирају убијање људе и у земљама трећег света, институте за контролу ума али и све организације које брину о ширењу зла и греха у друштву. Они су суфинансијер свих ратова прошлости и данашњице и њихово богатство расте сразмерно убијеним људима. Они су основали мноштво тајних организација за управљање планетом и земљанима које имају за обично робље, а које (робље) не зна препознати истину чак ни онда када им се то јавно објави. Дејвид Рокфелер, манијак који је умислио да је већи од Бога, а то уверење даје му његово масонско божанство под називом Вал, које му као вођа масонских организација предаје свој живот, на прву би рекли како се ничега не боји. Но чини се да се Рокфелер више од свега бојао се смрти јер је већ мртав али га његово богатство одржавало у животу све до сада.

Рокфелер је 6 пута спречио своју смрт туђим, младим срцем од којег, како је рекао, сваки пут наново осећа младост а што је заиста монструозно ако имамо у виду да хиљаде људи, деце умире под његовом палицом, а исто толико их не може добити прилику за нови живот трансплантацијом јер за то немају новца. Ићи на трансплантацију срца са 99 година је заиста болесно поготово ако си већ 5 пута пре тога узео туђе срце како би могао живети а то је само доказ да се Рокфелер боји смрти – јако. Зашто се боји? Боји ли се вечности која га чека? Зар 100 година живота није било довољно? Па он је одавно мртав а на животу су га одржавала само туђа срца, што је доказ његове дијаболичности. Јер ко зна ко је изгубио живот да би Рокфелер могао живети и убијати, по шести пут!

Дакле, ова информација потврђује да наши тлачитељи почињу брзо да напуштају нашу планету упркос многим новинским чланцима који су писали о њиховим подземним бункерима који ће им омогућити да преживе након глобалне промене. Али узалуд… они неће моћи преживети .

Шуманове вибрације-резонанце перманентно се повећавају на планетарном нивоу и сада већ износе око 12Hz. Због високе вибрационе енергије која је усмерена ка земљи из центра галаксије, вибрације су све брже и више. Овај процес ће драматично интензивирати после одређених „чињеница“ (које се буду одиграле). Они који су се нашли у ситуацијама себичности, одвајања-раздора, страха и злобе, њихово физичко тело неће примати ове резонансне таласе, нити ће на који начин бити корисни за човечанство, чак штавише, биће изложени њима и по њих ће бити негативног утицаја.

Надамо се да ће поље вибрационих таласа после Рокфелера и Ротшилда, бити координирано и усмерено на све оне који желе контролисати целу земљину куглу, а њено човечантсво претворити у робове, као и на Бил Клинтона, Мадлен Олбрајт и остале који су учествовали у бомбардовању једног старог и поносног народа и његове земље – Срба и Србије.

Светлост ће увек сијати, зато што је Бог Светлост!

Извор:
HTML:
http://ellaniapili.blogspot.com/2015/07/david-rockefeller-jacob-rothschild.html

Превео са грчког: Славиша Лекић
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
Само бих нешто додао.Наслов текста каже:"ционизам у паници".Ционизам није у паници никада био што се тиче ко ће нови да седне за престо.Велика је династија Рокфелерових,Рочилдових и осталих бергова,левина,штајнова (већина јеврејских презима се завршава са тим наставком).Поновићу:


Велика претња ционизму данас једино може бити православље и вера у Господа Исуса Христа.Само јаком вером и верношћу својој нацији може се постати озбиљна претња данашњим "нашим" политичким издајницима па после и свима изнад њих.Од давних времена,Србска православна црква се бринула о својој Србској дечици (народу) показивајући јој прави пут.Та Србска-Светосавска православна црква ће опет стати уз свој народ када дођу још смутнија времена него што су сада...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Занимљиво Базилик,нисам знао за то.Пратио сам на Ју тјубу неке снимке где биковима (ако се неварам) ставе нешто на главу и учине их агесивним или смиреним када то пожеле.Дакле,могуће је контролисати људски ум,сигуран сам у то.
А мој следећи пост ће рећи ко стоји на врху тог ланца.
Pa znas kako, radnja radi, ove tehnike sto ti recimo koristis su prevazidjene, mislim ne ti nego stil rada, lepljenje plakata, javni govori, mimike rukama ko kod vajarskog rada, to je proslost. Niko vise nije budala da naseda na to. Starci su okoreli na lazi i ne veruju vise nikome, dok omladinu to i ne zanima. Gomila knjigica u pdf formatu, odnosno gomila novopecenih pisaca, samo govori da je ovaj stadijum poodavno prevazidjen, buducnost su naravno video tehnologija, genetska ispitivanja i hemijske reakcije na telo i mozak. Ili jos gore mikrocipovanje, kombinacija sa subliminarnim porukama, bezicne komande i hemija naravno.
Pa skoro je bila promocija nekog dodatka gde umom komandujes u igrici, a ima i telefon koji koristi kozu coveka kao monitor. Zamisli sad koliko moze biti tesko, odvojiti realnost od maste.
Ove dede sto si pomenuo gore, su pak sa druge strane samo marionete na pozornici, glumci, trikotazeri, ne svesni svojih dela, a kamoli njihovih posledica. Svi poznati zapadni predsednici osim dvoje, su bili glumci, kartarosi, dzezeri, reziseri... Niko od njih nije bio stratesko-politicki potkovan, takticar, govore su im pisali drugi, prosecan Iq 80.
Sta ces gazi vreme one koji su neinformisani, ali gaze i ljudi ljude.
 
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
Pa znas kako, radnja radi, ove tehnike sto ti recimo koristis su prevazidjene, mislim ne ti nego stil rada, lepljenje plakata, javni govori, mimike rukama ko kod vajarskog rada, to je proslost. Niko vise nije budala da naseda na to. Starci su okoreli na lazi i ne veruju vise nikome, dok omladinu to i ne zanima.

Има истине.Међутим,многи блогови на интернету (анти глобалистички,правослсавни,националистички...) су једини глас разума и истине у овом мору лажи и дезинформација.Ја сам ипак мишљења да човек може и даље ширити пропаганду,тј,откривати чињенице другим људима у каквом се свету налазимо.Међутим,такав човек ће убрзо бити препознат од стране власти и "органа реда" и биће приведен.А буде ли исти човек још упорнији и истрајнији,може ствар бити још гора.Одличан пример је Едвард Сноуден,момку којем је прорадио истикт морала па је због тога сабијен у ћошак.Чуо си за њега вероватно...

Gomila knjigica u pdf formatu, odnosno gomila novopecenih pisaca, samo govori da je ovaj stadijum poodavno prevazidjen, buducnost su naravno video tehnologija, genetska ispitivanja i hemijske reakcije na telo i mozak. Ili jos gore mikrocipovanje, kombinacija sa subliminarnim porukama, bezicne komande i hemija naravno.

Њихова (масонско јеврејска) арогантност иде дотле да они отворено и јавно са времена на време открију своје лице на малим екранима и то са намером.Тада се види колико је нажалост Србски народ (али и остали народи света) стадо оваца којег ништа незанима.На пример,на радију код мене на послу иду вести и набраја се ко је присуствовао седници савета безбедности (ако се неварам).Водитељ је рекао једно име (несећам се које) и њена је функција "министарка у сенци" нечега.Или још боље,давно је било на дневнику ртс-а.Барак обама се јавно извинио једној малој азијској држави и признао да су њене грађане тестирали са неким америчким лековим и хемијом.И НИКОМ НИШТА?Ја сам остао затекнут,не тиме што је он рекао јер знам да је америчка влада на све и свашта спремна,већ сам остао затечен тиме што НИКО НИЈЕ РЕАГОВАО НА ТО.То је оно што хоћу да ти кажем,све се то са намером ради...Ево пар примера:
 
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
ЛАЗАНСКИ: План војних кругова у Сарајеву да се „Република Српска војним блиц-кригом ослободи”
Рат због правосудне надлежности ентитета у земљи где све битне ствари одређују странци? Смешно. Ипак, не би требало потцењивати потајна надања неких војних и политичких кругова у Сарајеву да се „РC војним блиц-кригом мора ослободити”

Извесни Емир Суљагић, заменик министра одбране Федерације БиХ, закључио је да ће евентуални референдум у Републици Српској о питању правосудне надлежности изазвати рат. Погледао сам фотографију господина Суљагића у новинама, млад дечко невиног погледа, не изгледа нимало ратоборно. Још један доказ да министар одбране и његов заменик на Балкану може бити свако.

Читам даље о „раним радовима” заменика министра одбране Федерације БиХ, иначе лидера пробошњачке Коалиције „Први март”, где он назива Републику Српску „нацистичким Вермахтом, окупираном територијом коју треба ослободити”. Треба опростити младом заменику министра одбране Федерације БиХ што није довољно школован и не разликује СС од Вермахта, али је заиста занимљиво какви све ликови царују данас на БиХ политичкој сцени. Јер, дечко би да ратује. Чиме и против кога? Са чијом дозволом?

У БиХ се нити један генерал војске нити било који функционер у министарству одбране или унутрашњих послова не поставља без дозволе Вашингтона. БиХ је западни протекторат у најгрубљем смислу те речи. Држава БиХ нема сувереност: она је настала као чедо Клинтонове администрације и као таква се и одржава. Рат због правосудне надлежности ентитета у земљи где све битне ствари одређују странци, судије и амбасадори? Рат у Суљагића сокаку? Смешно.

Но ипак не би требало потцењивати потајна надања неких војних и политичких кругова у Сарајеву да се „Република Српска војним блиц-кригом мора ослободити”. Без обзира на то што нити један рат на Балкану није могућ без одобрења Вашингтона, што су сви актери неког евентуалног новог рата у међувремену осиромашени, технички и технолошки враћени 25 година уназад, неки подаци наводе на размишљање.

У касарни „Адил Бешић” у Бихаћу, поред стационираног 2. пешадијског батаљона оружаних снага БиХ, која је састављена искључиво од лица бошњачке националности, а та је јединица иначе оперативно под командом 6. пешадијске бригаде са седиштем у Бањалуци, налази се једна чета тенкова, то јест десет тенкова. Ти тенкови формацијски не припадају 2. пешадијском батаљону јер пешадијске бригаде и немају у формацији тенкове, док у батаљонима постоје минобацачи од 60 и 120 мм и противоклопни лансери „оса” и „фагот”.

Дакле, званично ти тенкови не припадају нити једној јединици оружаних снага БиХ и могуће је да су вишак наоружања предвиђен за уништавање или за продају. Но, ти тенкови се годинама интензивно одржавају у стању пуне бојеве готовости, то јест приправности, редовно се сервисирају, пале им се мотори тачно према техничким прописима.

У близини локације где су тенкови налази се и велико складиште муниције Грабеж, које обезбеђују искључиво припадници 2. пешадијског батаљона, сви Бошњаци. У складишту Грабеж имате шта год хоћете, права Али-бабина пећина са муницијом: од 5,56 мм за пушке до 100 и 125 мм за тенковске топове, од калибра 105, 122 и 155 за артиљерију до ракета од 107 мм за вишецевне ракетне бацаче.

Нико од припадника српске компоненте 6. пешадијске бригаде из Бањалуке, нико од Срба из Оружаних снага БиХ, није радно ангажован у складишту муниције Грабеж код Бихаћа, тако да се све потребно за дејство тенкова, који званично не припадају нити једној јединици, а који имају своје резервне посаде међу локалним становништвом, може обавити у тишини и на опште изненађење Срба у Бањалуци.

Могући сценарио по идеји заменика министра одбране Суљагића? Прво треба изабрати прави тренутак за почетак рата. Такав тренутак се дешава сваке године и тешко је и замислити бољи моменат. У питању је православни Васкрс, тада српски војници не раде четири пуна дана: на Велики петак, викенд и Васкршњи понедељак. Остале компоненте Оружаних снага БиХ –Хрвати и Бошњаци – раде.

Дакле, у свим касарнама осим у Приједору, Бијељини и Билећи током овог празника бораве искључиво Бошњаци и Хрвати. Изузетак су стража и дежурни српских батаљона на ове три локације, укључујући и касарну „Козара” у Бањалуци. То значи да Бошњаци у касарнама имају на располагању пуна четири дана да обију магацине с оружјем српске компоненте у касарни „Козара” и магацине у складиштима „Кула” и „Крчмарице”, да одвезу отето оружје и муницију на „сигурна места” у федерацију, да преузму тенкове М-84 и БВП М-80 на полигону „Мањача” крај Бањалуке и створе могућност да тим оклопним возилима крену на главни град Републике Српске. Могу све то наоружање да преузму у тишини и да онда лепо сачекају да се Срби појаве у касарнама на Васкршњи уторак, који се не празнује, и да их, рецимо, све их заробе. После тога је пут ка рушењу Републике Српске отворен.

Како то спречити? Треба организовати полицијске патроле које би у време викенда, верских и државних празника надгледале све касарне и складишта изван урбаних подручја на територији Републике Српске и на време обавештавале о сваком појављивању камиона или аутобуса са људством.

Ако неко мисли да претерујем, ето признајем да ми је сасвим случајно стигао известан документ из Министарства одбране БиХ. Кодно име операције – „Рат у Суљагића сокаку”.

Извор: ПОЛИТИКА
 
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
879
На горњој слици поред године "1945" је стајало "аустроугарски коњушари".Зашто је то модератор обрисао?Да ли модератору несмета то што су они побили милион Срба у другом светском рату?Или му је девојка хрватица?

За господу модераторе:

КЛАДИЛИ СМО СЕ КО ЋЕ ВИШЕ СРБА ДА ЗАКОЉЕ!

Командант логора Јасеновац Ивица Матковић наредио је јануара 1943. логорашу др Недељку Зецу да прегледа Жилу Фрковића, једног од најкрволочнијих кољача Јасеновца.

„Кад сам ушао у собу“, прича др Зец, „Жиле је сједио раздрљен, разбарушене косе, са закрвављеним очима и пијаним изразом лица.

„На столу је била напола испијена боца ракије и неколико чашица у нереду. ‘А, дошао си, докторе. Сједи ту на столицу, и ако хоћеш послужи се ракијом’, рекао је.

„У соби смо остали сами. Жиле ме испочетка одмјеравао са свих страна, жмиркавим, пркосним и у исто доба несигурним погледом. А затим је изненада скочио с фотеље, подупро се рукама о сто, и унезвијерено упро поглед у мене. ‘Знаш ли ти, докторе, да те сада могу преклати као бравче и да никоме за то нећу одговарати?’ ‘Знам’, одговорих му кратко.

„После извјесног времена некако се смирио, а затим се изненадно зацерекао, одајући неке неартикулисане гласове.

‘Знаш ли ти, докторе, зашто сам те зовнуо вечерас овђе? Разумије се да не знаш. Али, не бој се, нећу те заклати. Мораш ми обећати да ћеш ми помоћи.’

‘Што могнем, учинит ћу’.

Налио је чашу ракије и одмах је искапио, поново је напунио, а мени дотурио боцу и наредио да себи напуним чашу.

‘Елем, докторе, сад смо овђе нас двојица сами. И ако итко ишта од овога што ћемо разговарати сазна, ти знаш што те чека.’

Затим је испрекидано и неуједначено наставио:



‘Више не могу да поднесем ове муке. Не помаже ми ни клање, ни мучење, ни крв, ни јаук, ни жене, ни ракија. Врло добро знаш тко сам ја. Ето ја, Жиле, најкрвавији усташа у Јасеновцу, који је поклао десетине хиљада логораша и највише задовољство доживио у том клању, ето, тај Жиле је сада последња пачавра, због тамо некаквог старог, смрдљивог сељачине Вукашина из Клепаца.’

Поново је застао, испио чашу ракије, па наставио:

‘Ти се сјећаш кад је у коловозу Јуре Маричић послао око 4.000 људи у Градину на клање. Тада смо се Перо Брзица, Зринушић, Шипка и ја опкладили тко ће те ноћи заклати највише логораша. Већ послије једног сата био сам далеко испред по броју закланих. Никад у животу нисам осјетио такво блаженство, и већ послије неколико сати заклао сам 1.100 људи, док су остали једва стигли да закољу по 300-400.

Док сам био у највећем заносу, случајно сам бацио поглед у страну и ту угледао једног постаријег сељака који с неким несхватљивим миром стоји и спокојно гледа како ја кољем и како ми се жртве у највећим мукама претурају. Тај његов поглед некако ме пресјекао: учинило ми се као да сам се из оног највишег заноса наједном скаменио и једно вријеме нисам могао да се макнем.

А затим сам отишао до тог сељака и од њега сазнао да је он неки Вукашин (Мандрапа, АМ) из села Клепаца код Чапљине, коме су у кући све поубијали, а њега послали у Јасеновац. Он је све то говорио с неким недокучивим миром, који је мене теже погађао него сва стравична кукњава око нас. Гледајући и слушајући га, у мени се наједном разбуктала жеља да му мир и спокојство разбијем најсвирепијим мучењима и да у његовим мукама, болу и копрцању повратим занос.

http://srbin.info/wp-content/uploads/2015/01/Jasenovac-Srbi-Tesla-350.jpg

Издвојио сам га и ставио на један пањ. Наредио сам му да викне: Живио поглавник Павелић, ако то не каже, да ћу му одсјећи ухо. Вукашин је шутио. Откинуо сам му ухо. Није рекао ни ријечи. Поново сам му рекао да виче: Живио Павелић, или ћу му откинути и друго ухо. Он је и даље шутио: откинуо сам му и друго ухо. Вичи: Живио Павелић, или ћу ти откинути нос. А кад сам му и по четврти пут заповједио да узвикне: Живио Павелић, и запријетио да ћу му ножем извадити срце из груди, он ме погледао, и уперивши поглед некако кроз мене и преко мене у неизвјесност, полако и разговијетно ми је добацио: Ради ти, дијете, свој посао!

Послије свега те његове последње ријечи потпуно су ме избезумиле, скочио сам и ископао му очи, исјекао срце, преклао грло од уха до уха и ногама га сјурио у јаму. Али, тада је и у мени нешто препукло и те ноћи нијесам више могао да кољем. Перо Брзица је побиједио, јер је заклао 1.350 логораша, и ја сам му без ријечи платио опкладу.’

„Послије ове чудовишне исповијести Жиле је наједном умукао, унезвијерено се загледао негђе у даљину и неко вријеме остао као скамењена фигура. Затим су му се почели неправилно трзати мишићи на лицу, очима је сијевао около, стезао шаке и заривао нокте себи у дланове, почео је неправилно да дише.



„Одједном, провалило је из њега неко чудовишно јецање и плач с рикањем. Неочекивано, нагло је устао из фотеље и срушио се на кољена испред мене. У једном маху ухватио је и почео да љуби моју руку. Тек послије првог запрепашћења могао сам кроз његово рикање да разаберем како говори:

‘Докторе, ко бога те молим, помози ми! Ја знам да сам кукавица и не могу сам себи ове муке прекратити једним хицем из револвера. Ни клање, ни мучење, ни најсвирепија злостављања логораша више ми не помажу, не помаже ми више ни исповијест, ни молитва логорског фратра Брекала. Не помаже ни разврат са женама, ни пиће, ни оргијање. Ништа ми више не помаже. А ја сам одређен за лијечнички преглед за комисију. Ти ћеш тамо бити као лијечник и дават ћеш стручне приједлоге. Докторе, преклињем те, пошаљи ме негђе на одмор, у неку бању, да се тамо покушам примирити.’

‘Добро, предложит ћу да те пошаљу у Липик.’

„Послије хистеричног плача Жиле се смирио и придигао, стао преда ме и мрко ми добацио:

‘Сад знаш све. Можеш ићи’!“

СТРАШНИ ПОГЛЕД УМИРУЋЕГ

Кад год у мучењу и клању покушам поново да доживим занос и задовољство, увијек ме изненада простријели Вукашинов поглед и тада малакшем, бацим нож и не могу више да кољем, жалио се Жиле Фрковић. Почео сам много да пијем, али ми то помаже само на тренутак. У пићу, нарочито предвече, често ме изненада тргне глас: ‘Ради ти, дијете, свој посао!’ И, ето сад сам постао последња цркотина и ничим више не могу себи да помогнем.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top