Muzika i miskovanje

Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
Ovako stoji moj problem.Drzim diskoteku,crkao mi je player za pustanje muzike,a hteo bih takav nov al ono je oko 700e.Nemam toliko para da izdvojim.Znaci kupicu laptop neki za 400e.E sad,potreban mi je program za pustanje muzike,a problem je u tome,sto mi treba takav program,preko kog cu moci da pustam sa jedne strane,a sa druge da preslusavam pesmu preko slusalica.To mi izgleda ne izvodljivo bez mixete.Jer mi ima pomoci?:(
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Traktor i Virtual su za pravljenje remixa...Probaj da ukljucis 2 playera odjednom i tako ces na jednom pustas a na drugom slusas na sluse.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma kakvih remixa, o cemu ti pricas? remix je prepravljena pjesma, a mix je skup pjesama koje se samo nadovezuju, nema prekida npr zavrsi se jedna pa se saceka 2-3 sec pa onda druga vec pred kraj jedne sa prelazom ulazi druga. mix traje satima. moze se mixati 'ladno na virtual dj- zato sto sam to radio al njemu treba da na jedan kanal ima slusalice kao na mixeti da bi lakse rapsoredjivao zvukove i na vrijeme ih ubacivao, al cisto sumnjam da se to moze izvesti, jedino da pokusa raditi sa 2 playera al to je na kompu pretesko, dok kliknes tamo, pa ovamo sve se to zbrka i ne moze se stici na vrijeme
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ne treba mu da pravi remixe samo player da ih pusta...Onda ce morati da iskesira jos 300 E
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
hahahha pa onda moze pustati i preko winampa. care, ako hoce player, sta ce mu onda slusalice, osim ako ne pusta svoju muziku? :D
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Mislim, držiš diskoteku a nemaš 700eura ????
Pa vreme je da menjaš branšu :blum3:
Šalim se naravno....problem ti je malo jači...uzmi bilo koji prenosni cd-player (ili kasetaš) i na njemu preslušavaj, a preko kompa puštaj muziku (komplikovanija varijanta),
druga varijanta pošto sam se bavio DJ-stvom preko dana spremi na kompu (izmiksaj) šta ćeš da puštaš i to ti je to yes3
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Probaj sa BPM Studio Professional, on bi trebalo to da radi imao sam ga, odvaja monitor signal i preslusavanje posebno i normalno ima miksovanje.
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
Mislim, držiš diskoteku a nemaš 700eura ????
Pa vreme je da menjaš branšu :blum3:
Šalim se naravno....problem ti je malo jači...uzmi bilo koji prenosni cd-player (ili kasetaš) i na njemu preslušavaj, a preko kompa puštaj muziku (komplikovanija varijanta),
druga varijanta pošto sam se bavio DJ-stvom preko dana spremi na kompu (izmiksaj) šta ćeš da puštaš i to ti je to yes3

Hehehe,pa znas ono,nije cela diskoteka sklopljena od cd-playera,nego,trebam kupiti jos 2 lasera,to je 2000e i jos dosta toga,pa nema se....
 
Natrag
Top