Muzicki addoni za XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
MUSIC ADDONS

music-osd-cdwall.jpg


Takodje postoji jos dosta jako kvalitetna muzicka addona poput naprimer Grooveshark,Pandora,Spotimc...medjutim oni zahtevaju logovanje (unosenje usera i pasworda sa njihovih servera u sam addon).Problem nastaje prilikom registracije na ovim serverima jer nisu otvoreni za nasu zemlju ,te je potrebna gimnastika,koriscenje proxy servera alata poput hide ip da bi simulirali recimo Americki ip i uspeli da kreirate nalog i dobijete user i pasword....Neki od njih nude trajal verziju na odredjeni rok,neki zahtevaju premijum na svom serveru.....Postoji jedan vrhunski addon Google addon i pomocu njega pretrazujete zeljenu muziku preko google servera i mozete je reprodukovati i preslusavati.Trenutno neradi ovaj addon (bar meni) pa se nisam ni upustio u objanjavanje o istom.Takodje imate puno kvalitetna addona muzickih koje mozete instalirati u Video addon podgrupi u Xbmc i to recimo 80s Music Videos,Deluxemusic,Live Show,MTV.de,The Great 80s,.. i nezaobilazi Youtube addon na kome nema takoreci pesme koju nemozete naci da preslusate...

Naravnom kombinacijom svih ovih adona imacete jednu ogromnu i neiscrpnu bazu muzike koju mozete preslusavati u svakom trenutku sa stalnim updejtima addona i dodavanje novih stvari u njima.....
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Moram se nadovezati , slusam par dana ... Shotcast 2 addon , meni licno posto volim stariju muziku je sjajan ... Ja mozda volim da istrazujem i da nadjem novo , ali kada mi zena kaze da sam dobro nasao to je to :dance2:

capturewiz003.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da pisali smo o tom adonu....jedan od najboljih je muzickih sto se tice radio stanica ,kao i Radio addon i Listen Live EU.....ta tri su vrh i usla su kod mene bar u top 5.......vezano za radio stanice...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Da pisali smo o tom adonu....jedan od najboljih je muzickih sto se tice radio stanica ,kao i Radio addon i Listen Live EU.....ta tri su vrh i usla su kod mene bar u top 5.......vezano za radio stanice...
Danas sam se napatio da nadjem i skinem album (Sprengsteena što i nije nešto nepoznato) imaš li preporuku za neki addon
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Jedno pitanje ... Pokusavam da napravim listu moje muzike koju imam na hardu , da poslazem sve u Music Library i da iz XBMCa slusam ... E sad , nekako sam ubacio par izvodjaca ali kada hocu da pustim pesmu pojavi mi se greska ... Dali neko moze da mi pomogne oko ovoga ?
 
Natrag
Top