Muževniji muškarci preferiraju velike grudi

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
ISTRAŽIVANJE

Muževniji muškarci preferiraju velike grudi




news_2337.jpg



Istraživanje obavljeno na Univerzitetu u Ilinoisu na Odseku za psihologiju je pokazalo da su muškarci precizni kada je u pitanju deo ženskog dela koji im je najprivlačniji i da li bi taj deo trebao da bude veći ili manji. Naučnici su našli vezu između izbora muškarca i njegovih ličnih karakteristika.

Ekstrovertne i muževne muškarce, koji vole sport, puše i vole često da komuniciraju sa ženama, privlače žene sa velikim grudima. Muškarce koji povremeno piju alkohol, koji su religiozni, koji su depresivni i podređeni u vezi, više vole žene sa malim grudima. Frojdovska psihologija koja kaže da muškarci koji su potčinjeni ženama više vole velike grudi se pokazala pogrešnom.

Muškarce jako privlači i izgled lica koji je izrazito ženstven: punije usne, mekana i glatka koža, tanke obrve. Velike oči su takođe prednost.

Žene privlače neke druge odlike muškarca. Stotinu muškaraca i isti broj žena je obuhvaćeno istraživanjem u kojem se postavilo pitanje o tome šta je ženama najprivlačnije kod muškaraca. Prve četiri karakteristike su koje su naveli muškarci i žene su se potpuno razlikovale.

Muškarci su naveli da žene vole široka ramena, mišićavo telo, snažne ruke, veliki penis i visinu. Žene su se odlučile za malu zadnjicu, vitkost, ravan stomak i oči, odnosno komunikaciju pogledom. Mišićavo telo i veliki penis su gotovo na kraju liste.



Izvor: Tanjug
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne znam da li sam u toj grupi.....verovatno jesam...yes3.
Definitivno prihvatam od 4 do 5.....a vece samo ako se mora...yes3.
Kad sam bio beba ...sisao sam dok god je bilo mleka..:yea:..mozda zbog toga ovakav odgovor....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Ne znam da li sam u toj grupi.....verovatno jesam...yes3.
Definitivno prihvatam od 4 do 5.....a vece samo ako se mora...yes3.
Kad sam bio beba ...sisao sam dok god je bilo mleka..:yea:..mozda zbog toga ovakav odgovor....yes3

jos ne spavas?
dal' bi malo mlekca?:D:D
 
Natrag
Top