Mutna slova kada skrolujem

Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
1
Cao svima....treba mi mala pomoc...Imam laptop HP ProBook 4530s, i jedan mali problem sa njim...studiram programiranje, ali nisam uspeo da otklonim ovaj problem.U nekom programu, tipa, eclipse ili necem slicnom gde kucam kod, kada skrolujem gore-dole, slova se, uslovno receno, zamagle i nista ne moze da se procita dok ne selektujem sve pomocu ctrl-A.Mislim da je problem sa drajverom za graficku, jer laptop poseduje 2 graficke, jednu integrisanu i drugu neintagrisanu.Za instalaciju drajvera sam koristio "DRIVER SCANNER", i ovo mi predstavlja jedini problem sa racunarom...ako neko ima resenje za ovaj problem, hvala mu unapred :D Pozz.. :* :D
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Sta se sekiras, dace bog ili drzava, zavrsices studije i programiraces a neki sa elektronskog ili masinskog ce se starati da racunari hardverski rade kako treba tease??
Ajd da ne gubim vreme, ma u stvari za vreme nije vazno, svi ga imamo i previse kad ga provodimo na netu, umesto kao socijalno odgovorne osobe sa drugim ljudima, curama, ortacima itd, nego, nisi reko za OS koji posedujes, verovatno Win 7, nije valjda Linux?
Odes na sajt proizvodjaca i tamo skines drajver zasigurno, uvek i prevashodno !!!
Kod:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/ProductList.jsp?locale=en_us&taskId=135&prodSeriesId=5060880&prodTypeId=321957
Drajver skener i ostali te vrste, koristis samo onda kada ti je net nedostupan, sve ostalo i frisko imaju proizvodjaci.
Ako ne pomogne, nece valjda ni da odmogne ?
 
Natrag
Top