Muškarci se složili: Ove osobine krase pravu devojku

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Muškarci se složili: Ove osobine krase pravu devojku


Momci su se izjasnili! Evo koje osobone po njihovom mišjenju ima sjajna devojka.

9dH49mr.jpg


Zbog prave devojke želimo da budemo bolji
Svaki frajer koji ima super devojku ili ženu će ti reći da zbog nje želi da bude bolji čovek. Ona ne mora da uradi ili kaže bilo šta, prosto je tako. Paziće na postupke, možda će I neku tvoju naviku preuzeti, jer jednostavno želi d ate bude vredan.

Prava devojka nas voli sa svim vrlinama i manama (kao i mi nju)
Iako u nekim situacijama deluje kao da to nije tako, varate se! Vidi on sve i ceni na svoj muški način.

Dobro se slaže sa našim ortacima i porodicom
Dobra devojka će uložiti napor da upozna njegove ljude. Kao što su i tebi bitni prijatelji i porodica, ne sumnjaj da je podjednkao tako i sa njim! Ukoliko se trudiš da budeš fina i korektna prema njegovim najbližima, nema šanse da će ga nešto odvojiti od tebe.

Ne gunđa bez dobrog razloga
Sigurno još niste upoznali muškarca koji je rešio da promeni svoje ponašanje zato što mu je devojka gunđala. Kul devojke to znaju i mudro biraju svoje bitke. One znaju kada treba da se nerviraju, a kada da prećute. Ipak, ako živite zajedno i on ostanee u gradu cele noći, a ne javi ti se, imaš slobodu dam u gunđap koliko želiš. Takvu situaciju niko ne bi prećutao, čak ni najdivnija devojka.

Ne želi da nas menja
Dobra devojka će pustiti svog muškaraca da igra poker i jede slaninu bez hleba na primer. Kao što on ne zaustavlja tebe kada kreneš u šoping s drugaricom, nemoj ni ti da prebacuješ njemu za neke muške navike. Pusti ga da bude muškarac sa svim vrlinama i manama. To je njegov život i ne treba da se mešaš.

Poštuje nas
Ovo je jedna od ključnih stavki. To znači da ćeš naći vreme da ga saslušaš, ali i obrnuto. Poštovanje, razumevanje i poverenje su 3 stvari bez kojih se jedan dobar odnos ne može zamisliti.

Privlači nas
U o ne sumnjamo, ali momci su izjavili da dobra devojka ne samo da će želeti da izgleda što bolje zbog tebe, već i zbog sebe. To ne znači da ona treba da izgledaš kao Adriana Lima, već da se brineš o sebi onoliko koliko misliš da je potrebno.. Uzajamna privlačnost bi trebalo da vas navede da oboje želite da izgledate što bolje.

Voli seks
Za ovu izjavu ste sigurno već pretpostavili! Naravno da svaki muškarac želi devojku koja voli seks. Međutim, mi dodajemo da treba da budete kompatibilni. Na primer, ako je on u S&M fazonu, a ti više za cvetni donji veš i srca po posteljini, to je problem. Ključ je u kompromisu. AKo nekad želi da navučee kožne helanke i koristite bič, ispunite mu, ali takođe on mora da poštuje vaše želje.

Inteligentna je
Devojke koje su atraktivne, ali glupe brzo dosade. Žena koja vas pali na intelektualnom nivou je pravi afrodizijak. Inteligentna žena će ga uvek iznenađivati i to je njima neodoljivo. S njom mu nikad neće biti dosadno i on to zna. Uostalo, super je imati neku temu za razgovor između seksa.

Nezavisna je
Niko ne ulazi u vezu da bi bio bejbister. Kao što ti želiš svoj život, svoje vreme i obaveze, isto tako je i sa njim. Nema potrebne da se odričeš nekih svojih hobija i navika zbog njega. Živi svoj život kako želiš i budi srećna što je on deo toga.

Izvor: 24sata
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Voli seks
Za ovu izjavu ste sigurno već pretpostavili!

Prepade me, ja mislio meni reče. :D
 
Natrag
Top