Muškarci otkrili tajnu svog orgazma

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Muškarci otkrili tajnu svog orgazma

Kako se on oseća dok doživljava orgazam, zanima mnoge dame, ali to je tajna ženama nedokučiva kao što je i njima ženski orgazam. Da bi ženama kako-tako približili taj osećaj četiri hrabra muškarca su otvorila srca, i otkrili tajne muškog vrhunca.

Q2tFk06.jpg

Od razmene energije do spajanja duša

Mozak vam se potpuno ugasi, a onda... - Endru (30) kaže da je tokom seksa u nekoj vrsti transa. Iako je fizički tu, mozak mu luta po dubokim napaljenim šumama koje je, kaže on, podjednako opisati kao i sam orgazam. Ali odmah posle vrhunca, dolazi trenutak totalne jasnoće.

- Na delić sekunde, sve odjednom ima smisla. Kao da po prvi put u životu mogu jasno da vidim stvari. Za mene je baš to najjača stvar kod orgazma, momenat odmah posle njega - kaže Endru.

To je osećaj energije koja prolazi kroz vas - Adam (27) kaže da postoje dve vrste orgazma - onaj koji doživljavate prilikom samozadovoljavanja, i onaj koji doživljavate sa ženom. Prvi je, kaže on, "orgazam iz nužde", ali kada uđe u ženu, njemu je to spiritualan doživljaj.

- Osećam se kao da nekome dajem deo svoje duše. Ne bih da zvučim otrcano, ali to je kao da delite energiju sa nekim. Tako ste bliski jedno s drugim tokom tako osetljivog perioda... - kaže ovaj sanjar.

Intenzitet zavisi od toga koliko se suzdržavate - Ako se opustite i idete sa osećanjima, orgazam će biti brz i kratak, kaže Pol (23). Ali ako date sve od sebe da taj momenat vrhunca odložite što više - možete da očekujete pravu magiju.

- Ima razlike između toga da li ćete jednostavno da se opustite kada osetite nagon, ili ćete da se suzdržite. Milion puta sam iscrpljeniji kada nekoliko puta stajem i nastavljam - kaže on.

Ženski je duži, i verovatno bolji - Ves (26) se slaže sa činjnicom da je ženski orgazam duži i naglašava da je to kod muškaraca veoma kratko. Takođe smatra da njihov orgazam nije ni izbliza toliko euforičan kao ženski.

- Čini mi se da moja devojka doživljava vrhunac u snažnim talasima. Naš nije takav. Imamo veoma intenzivnih nekoliko sekundi, ali posle toga nam celo telo utrne. Dobro je, ali mislim da njen bolji - iskren je Ves.

Izvor: 24sata.rs
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Znaš šta mene jedino zanima? Ova slika gore, jesu ono njene ruke? ako nisu šta on radi? Jel do mene? Ja vidim noge! :D Kad gledam u njen vrat izgleda kao da su ruke, kad gledam u njegovu kosu kao da su noge, anyone else? Just me? :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ma tebi se, čim vidiš takvu sliku, mozak pretvori u kašu. Počneš sve da vidiš ispreturano, k'o Picasso. :D
 
Natrag
Top