Muškarci odgovaraju: Da li nas uspešne žene plaše ili pale?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Muškarci odgovaraju: Da li nas uspešne žene plaše ili pale?

Pitanje koje se često postavlja, posebno u poslednjih nekoliko godina. Evo šta su muškarci rekli.

1_zps21c5753e.jpg


Avantura
"Uspešne žene znaju šta žele i to je osobina koja stvarno upali na prvu. Ali, uspešne žene znaju i da uplaše muškarce i zbog toga su radije nedosanjan san ili vrela avantura koja se pamti.“ - Luka (32)

Ljubav
"Mnogo je teže prići ženi koja je ostvarena i koja zna da sebi može da priušti šta god poželi, i ne mislim samo u materijalnom smislu. To može da bude plus zato što mi muškarci volimo nedodirljivo. Iz mog iskustva, uspešne žene su, kada dođe do emocija i kreveta, iste kao i one manje uspešne, tako da to nije toliko bitno za ljubav. Može samo da bude plus u igri zavođenja.“ - Relja (29)

Neuspeli pokušaj
"Mnogi muškarci, među kojima sam i ja, vole da se osećaju nadmoćno, pa i u tom materijalnom smislu. To nam je nekako u genima. Dugo sam bio u vezi sa uspešnom ženom i nikada joj nisam priznao da to nisam mogao da podnesem.“ - Igor (26)

Podrška za žene
"Okružen majkom, sestrama i drugaricama, naučio sam da je žena lepša i zdravija kada je ostvarena i definitivno bolja prema svom muškarcu, tako da je to nešto što svaki frajer mora da podrži.“ - Dejan (28)

Za kuguarke
"Ako uspešne žene ne pale muškarce, zbog čega se onda sve više velikih zvezda zabavlja sa duplo mlađim i siromašnijim frajerima od sebe? Uspešne žene definitivno pale muškarce!“ - Todor, 24

Pogrešan vajb
"Uspešne žene me ne plaše i pale me posebno one koje poseduju znanje i energiju da menjaju svet oko sebe. Jedino me nerviraju žene koje su umislile da su uspešne pa samim tim šalju signale koji odbijaju muškarce!“ - Milan (29)

One su slatke mace
"Ako gledamo generalno, one često priželjkuju uspešnog muškarca, a najuspešniji muškarac je onaj koji uvek zadovolji ženu u krevetu. Dakle, ako muškarac zna gde su njene erogene zone i pristupi im sa posebnom pažnjom, nema potrebe da se plaši. U takvim trenucima žena postaje mala umilna maca. A mace su slatke, zar ne?“ - Teodor (33)

Šta vi kažete?

Izvor: Cosmopolitan.rs
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ja sam kao Igor.
sporty0.gif
Jel sad ono uzmem i saberem njihve godine, oduzmem Igorove i na zadnjoj strani nađem šta sam ja? :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Teško da ćemo ikada saznati šta si ti... to ni ti sam ne znaš.:beee:
 
Natrag
Top