Muškarci koji veruju u ljubav na prvi pogled najčešće varaju partnerke?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
ISTRAŽIVANJE
Muškarci koji veruju u ljubav na prvi pogled najčešće varaju partnerke?


news_1760.jpg
Muškarci koji veruju u ljubav na prvi pogled skloniji su prevari svoje partnerke, pokazalo je novo istraživanje.

Istraživanje sprovedeno za sajt Parship pokazalo je da su 42 posto muškaraca, koji su verovali u ljubav na prvi pogled, postali varalice.

Generacija koja danas ima preko 50 godina više je varala partnere dok su bili mlađi, u odnosu na osobe koje danas imaju manje od 30 godina.

Oko 20 posto ispitanika je odgovorilo da nisu verovali partnerima u ranijim vezama. Devet od 10 ispitanika reklo da očekuje vernost od svog sledećeg partnera.

Prema podacima istraživanja, 75 posto žena i 80 posto muškaraca treba da se najmanje pet puta sastanu sa partnerom da bi bi odlučili hoće li se upustiti u vezu.

"Istraživanje je pokazalo da je veza tesno povezana sa nevernošću i impulsivnošću", rekla dr. Nafsika Talasis, savetnica na sajtu Parship na kojoj osobe pronalaze partnere.

Izvor: sarajevo-x.com
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
ne mora da znaci. da li to govori da ljubav na prvi pogled nije moguca?

to da li ce muskarac varati ili nece zavisi iskljucivo od njegovog karaktera. znam, reci cete zavisi i od toga koliko dobija od partnerke ali se ne bih slozio sa tim. ako mu je u krvi da vara, varace bez obzira koliko i sta bude dobijao od partnerke
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Meni je sam pojam "ljubav na prvi pogled" suviše neozbiljan, otrcan, "prejak"! Na prvi pogled može da postoji strast, želja, zaljubljenost, a ljubav...
A to da li će neko da vara ili ne, po meni je pitanje ličnosti, spoznaje ličnih "ljubavnih" kvaliteta (šarm, lepota, seksualnost), karaktera... :dntknw:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nesto sa nazivom teme nije uredu.....nije mi logicna......

Mozda gresim ali ovako mi logicnije zvuci...

Muškarci koji ne veruju u ljubav na prvi pogled najčešće varaju partnerke?
 
Natrag
Top