Muka sa filmom

Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
21
Na skidanje, konvertovaje, spajanje delova, lepnjenje titlova i sređivanje istih otišle su mi 2 nedelje. I sad, sav srećan, sednem da odgledam film,i na pola filma slika stane, a titl i zvuk nastave. Film ''zvučno'' prođe, i onda se slika ponovo pokrene, bez zvuka i titla...Agrrrrrrr!!! Problem je u drugom delu filma(ima 2 avi. dela), tu je greška.

Sad da bih to ispravio treba mi:
1.Nešto da isečem taj zastoj
2.nešto da isečem zvuk iz tog fajla,pokvarenog dela filma
3.nešto da taj isečeni zvuk nalepim na ostatak drugog dela filma

Ili neki program kojim ću samo izbrisati taj zakočeni deo, da zvuk nastavi da ''teče'' po ostatku...

Ima li neko neki predlog, program/e... :(
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Detaljniji opis ne može da škodi :
- koji ulazni format
- koji korišćeni alati (seckanje,konvertovanje,hardsabovanje,lepljenje,titlovanje)

Ovako,nemam dobru predstavu šta si,u stvari,hteo da dobiješ i čemu će film služiti - time ni ideju koju od mnogobrojnih alatki da ti predložim.Uzgred,nadam se da nisi izbrisao ulazni fajl pre provere ispravnosti izlaznog (možda bi neka od predloženih alatki brže i kvalitetnije obavila čitav posao od početka) ?
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
21
Ulazni je mkv, konvertovao sam ga u avi sa ''Mkv to avi converterom''.
Spojio delove sa Allokom, i njime sam i titl ubacio...
Je li važno i to da sam ga skinuo uTorrentom :D
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ako si već konvertovao mkv u avi (čemu,ipak,najbolje služe "konzervativniji" programi,tipa Xilisofta),zar ti nije bilo lakše da kombinacijom Subtitle Workshop-a 2.51/4beta4 secneš titl na dva dela i prilagodiš pomenute delove avi fajlovima (dakle,bez hardsabovanja problematičnim softverom) ,a ako se dobro sećam, S.W.beta4 guta i mkv-format ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
Ako si već konvertovao mkv u avi (čemu,ipak,najbolje služe "konzervativniji" programi,tipa Xilisofta),zar ti nije bilo lakše da kombinacijom Subtitle Workshop-a 2.51/4beta4 secneš titl na dva dela i prilagodiš pomenute delove avi fajlovima (dakle,bez hardsabovanja problematičnim softverom) ,a ako se dobro sećam, S.W.beta4 guta i mkv-format ?


kako znas ponejkad da davis
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
21
Ako si već konvertovao mkv u avi (čemu,ipak,najbolje služe "konzervativniji" programi,tipa Xilisofta),zar ti nije bilo lakše da kombinacijom Subtitle Workshop-a 2.51/4beta4 secneš titl na dva dela i prilagodiš pomenute delove avi fajlovima (dakle,bez hardsabovanja problematičnim softverom) ,a ako se dobro sećam, S.W.beta4 guta i mkv-format ?

Pa mogu srediti titl, ali svejedno nemam zvuk u filmu, pošto kad slika zakoči zvuk nastavi, kad se slika ponovo pokrene, zvuka više nema, prošao...
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
O.K,za početak,probaj da proturiš .avi kroz AviRecomp :

HTML:
http://www.avirecomp.com/news.php

,jer taj mališa ume da napravi čudo sa loše odrađenom XviD kompresijom.
 
Natrag
Top