muka mi je od rapidshera

Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ja koristim program Free rapid download, i preporučio bi ga svakome. Krajnje je jednostavan za upotrebu, samo naslažem fajlova i sam skida, bez obzira da li je adresa statica ili nije :)
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
Ja koristim program Free rapid download, i preporučio bi ga svakome. Krajnje je jednostavan za upotrebu, samo naslažem fajlova i sam skida, bez obzira da li je adresa statica ili nije :)

i ja isto, samo sto kao staticke adrese moras uvek da cekas, a kod dinamicke, nemoras iz razloga sto restartovanjem modema dobijas novu ip adresu i nastavljas da skidas bez cekanja...
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
kakvu autorekonekciju?ip adresa mi stoji ista od pre mesec dana.skidam sa jdownloaderom,nikakve skripte nisam ubacivao,sve u originalu kako sam ga instalirao.ubacio sam i sifre za rar fajlove i odmah raspakuje i ono sto mi pokazuje gresku kad probam rucno.ako sa rapid cekam 2min zasto sa hot cekam po 15 i nekad mi trazio potvrdu da ukucam ona slova i ako ne ukucam nece da skida a nekad ne teazi nista.jednom sam pomenuo da imam osnovni adsl paket telekoma.kad skida sa rapid desavaju mi se pikovi od 130mb pa do 4.5gb tako da mi u trenutku skine ceo file od 100mb.pomislim da je greska i da ce biti neispravan ali ga raspakuje bez problem.kako prolazi ta konekcija kad je modem ogranicen u downloadu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
33
Nadji Rapidshare bez cekanja sto je Boki71 postavio i bices zadovoljan sto se tice skidanja sa rapidshare
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
8
skinem film sa rapidsera a on u ROO fajlu pa nemogu da ga pokrenem ,znali ko koji mi program treba za raspakivanje
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
Po cenu toga da budem popljuvan, ne mogu da shvatim one koji su zapeli za rapidshare kao pijan za plot. A sve sto ima tamo moze da se nadje i na drugom mestu i bez cekanja. A oni koji placaju za rapidshare account, ako imaju viska para, mogu da daju te pare za decu u Zvecanskoj u Beogradu, ili u svom gradu. Ne pamtim kad sam nesto skinuo sa rapidshare, pogotovu muziku , filmove i software. A kvalitet filmova koje skidas bukvalno vidis na licu mesta, barem po mom sistemu, a na rapidshare toga nema.

skinem film sa rapidsera a on u ROO fajlu pa nemogu da ga pokrenem ,znali ko koji mi program treba za raspakivanje
r00. Treba ti WinRAR, i sve parcice moras da skines da bi moglo da se raspakuje.
 
Natrag
Top