muka mi je od rapidshera

Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
1
molim vas ako mozete da mi kazete kojim programom da skinem sve linkove za crtani madagascar 2 a da ne cekam ceo dan na rapidsheru
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Pretraga foruma je cudo......malo pretrazis forum i pojave se peogrami......Jdownloader, i Cryptload....Oba su odlicna za skidanje sa neta....Procitaj malo po forumu
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
skini jdownloader, u njega ubacis linkove, a na forumu imas objasnjenje kako da podesis svoj ruter(naravno ako je dinamicka ip adresa i adsl) da se restartuje automatski posle svakog skinutog fajla i tako izbegavas cekanje dosadnih 15 min(u najvecem broju slucajeva)
pozz
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
stalno citam o cekanju 15min na down sa rapid
meni uvek ceka 2min
skidam i dalje nisam gasio racunar mesec dana
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Vidis da ti kaze sa rapida da skida...

Moja ti je preporuka ako volis download i ako imas potreba za time da uzmes premium ... nije skupo a znaci puno ... to ti je isto ko da odete vas 5 u kafic i obrnes jednu turu ... nista strasno ;)
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
stalno citam o cekanju 15min na down sa rapid
meni uvek ceka 2min
skidam i dalje nisam gasio racunar mesec dana

Vidis da ti kaze sa rapida da skida...

Moja ti je preporuka ako volis download i ako imas potreba za time da uzmes premium ... nije skupo a znaci puno ... to ti je isto ko da odete vas 5 u kafic i obrnes jednu turu ... nista strasno ;)

ne ne ne:blum3:
nismo se razumeli...
pitao sam grujagru odakle skida(moja greska sto nisam citirao) posto kaze da ceka 2 min...
:acute:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
skida sa rapida i ima auto rekonekciju verovatno preko Ipchangera ili skripte.....to je cekanje od fajla do fajla u zavisnosti od njegove veicine.......dakle najvise 2 minuta.....;)...isti slucaj je i samnom tako da znam o cemu prica....;)
 
Natrag
Top