Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

mu_min pita...

Diskusija u 'Pravni' započeta od mu min, 19.03.2013.

1. mu min

mu min Član

Zahvala:
    3
    Srdačan pozdrav svim forumašima i kolegama pravnicima, kako studentima, tako i diplomiranim.

Interesuju me sljedeće stvari,

1 - Prva je vezana za postdiplomski studij iz oblasti sportsko pravo. Ovo pitanje postavljam svima iz BiH, Srbije i Hrvatske. Koliko mi je poznato ni na jednom državnom univerzitetu u BiH ne postoji postdiplomski studij iz ove oblasti, a da li postoji na nekom privatnom? U isto vrijeme, interesuje me na kojim univerzitetima u Srbiji i Hrvatskoj postoji odsjek za postdiplomski studij za ovu katedru?

2 - Da li neko ima neki kvalitetan pravni riječnik u PDF-u, ukoliko ima molim da ga postavi?

3 - Da li neko ima neki kvalitetan priručnik ili knjigu u PDF-u iz oblasti retorike (odnosno, govorništva), ili bilo kakvu kvalitetniju knjigu sa materijom vezanom za pravilno izgovaranje, akcentovanje riječi, tečan govor, i sl...? Ukoliko ima, molim da je (ih) postavi.

Srdačan pozdrav!

2. mu min

mu min Član

Zahvala:
    3
    Pozdrav svima,

molim Vas da mi pomognete oko skidanja ovog dokumenta. Izuzetno mi je važan, trebam uskoro polagati stručni ispit a ne mogu da skinem ovaj file... Ukoliko je neko premium korisnik ili mi možda na drugi način može skinuti ovaj dokument, molim za pomoć. Riječ je o Priručniku za polaganje stručnog upravnog ispita iz 2011 godine.

Hvala.

http://www.scribd.com/doc/120941488...og-upravnog-ispita-u-institucijama-BiH#scribd

3. aada

aada Član

Zahvala:
    239
    mu min se ovo sviđa.
  4. mu min

mu min Član

Zahvala:
    3
    Najljepše hvala! Puno ste mi olakšali.

Preporučite stranicu