Msn problem

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
E ovako, izgleda da me je zahvatio neki virus, ne samo mene vec mnogo korisnika msn-a . Svakog dana mi dolaze neki zahtevi da ih prihvatim za prijatelje, neke glupe adrese, i sve neki botovi...i tako na dan mi dodju 20-ak i nervira me . Jel moze to nekako da se sredi ?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ne, to nema veze sa bilo čim osim MSN-a, i meni povremeno stigne od nekih prijatelja koji u to vreme čak i nisu online. Jedan od njih, inače web dizajner, objasnio mi je da je MSN pun virusa i da takve poruke ne otvaram i da slučajno ne klikćem na te linkove, jer linkovi vode do virusa. Ako to samo zatvoriš, nema nikakvih problema.
Ali teško da može da se sredi da se takve stvari više ne dešavaju. Ja se sa tim "problemom" srećem već dve godine unazad...
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
, k
Ne, to nema veze sa bilo čim osim MSN-a, i meni povremeno stigne od nekih prijatelja koji u to vreme čak i nisu online. Jedan od njih, inače web dizajner, objasnio mi je da je MSN pun virusa i da takve poruke ne otvaram i da slučajno ne klikćem na te linkove, jer linkovi vode do virusa. Ako to samo zatvoriš, nema nikakvih problema.
Ali teško da može da se sredi da se takve stvari više ne dešavaju. Ja se sa tim "problemom" srećem već dve godine unazad...

to si apsolutno u pravu, tih bombardovanja ima koliko hoces, i to ne samo za msn...skeniraj antivirusom, ako ne nadje nista, nastavi dalje, a ako nadje, probaj da ocistis sa antivirusom...ako ne uspes
ima i ovaj program koji se moze besplatno skinuti, ali koliko je efikasan, zaista neznam, jer ga nisam koristio...
evo linka...
MSN Virus Cleaner - Free software downloads and software reviews - CNET Download.com
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Prestalo samo odjednom . A nedelju dana uzastopce mi je stalno izlazilo po 20-ak na dan, a sad evo vec 2-3 dana nema nijedan . :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Prestalo samo odjednom . A nedelju dana uzastopce mi je stalno izlazilo po 20-ak na dan, a sad evo vec 2-3 dana nema nijedan . :D


Što ne znači da je problem potpuno rešen... i meni se desi da mi ne stigne nijedan po mesec dana, pa opet počne... ali ne uzbuđuj se, samo ne otvaraj ništa što ti je nepoznato.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
6
E ovako, izgleda da me je zahvatio neki virus, ne samo mene vec mnogo korisnika msn-a . Svakog dana mi dolaze neki zahtevi da ih prihvatim za prijatelje, neke glupe adrese, i sve neki botovi...i tako na dan mi dodju 20-ak i nervira me . Jel moze to nekako da se sredi ?

Nemoj da brines nista ,nema veze sa tobom,i nikakav antivirus misilim da ti nece naci nista.Eventualno moze da bude zarazen komp tog sa cijeg ti stizu te gluposti,ali iskuliras ne kilknes na to i ides dalje.
 
Natrag
Top