Član
Učlanjen(a)
27.04.2010
Poruka
6
Ako danas ne poludim nikad necu.. ovako.. formatiram comp, i znam uz msn imaju sranja neka sto moras prvo instalirat kao windows installer itd.. i onda na kraju msn i to je to, do sada mi je radilo.. ali evo od jutros bezuspjesno, ni jedna novija verzija msn-a mi nece, ili mi izbacuje ono kao kad nemas konekcije ili neki error 80023034 ili kako vec. A trazio sam po netu imaju neka objasnjenja kao da ti je password izgubljen, ali nije, jer na onu staru verziju msn-a mogu da se logiram, al ta je verzija kad ni kamera nije bila izmisljena lol.. nema teorije.. ni jedan msn 8.5 ili noviji mi ne prolazi.. pomozi neko :mad:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ne može stara verzija zato što automatski apdejtuje na novu verziju,aj okači neku sliku greške
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
nisam probao to,čini mi se da nisam mogao da pokrenem stari msn dok nisam instalirao novi,možda i može
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Skini verziju 7.5 i uradi ovo na precicu programa: idi desni klik properties pa compatibility pa cekiraj run this program in compatibility mode for i tu nadji windows 2000 stisni OK. Otvori program on ce se ponovo instalirati ako opet nece da se uloguje ti idi na troublesoot pa sacekas malo pa stisni repair pa OK pa Quit iz tog prozora. Iskljuci onu ikonicu za messenger u donjem desnom uglu ekrana na exit i ponovo startuj messenger i sad bi trebalo da se ulogujes.

ps: ja sam probao na ovoj verziji messengera mozda moze i na nekim drugim verzijama da se uradi slicno.
 
Natrag
Top