mp3 sa youtube

Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
gdje da ga prebacis? da snimis pjesmu sa youtube na komp? ako je to ono sto te zanima imas savetube.com stranicu, samo iskopiraj link youtube pjesme ili videa koji zelis da snimis na sajt koji sam ti napisao i slijedi dalje upute, snaci ces se i sam
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruka
67
Nisam baš shvatila ovaj prethodni odgovor, pa ću pokušati da budem malo razložnija.

Dakle, postoji besplatan program koji se zove YTD YouTube Downloader & Converter. Dole imaš sliku radnog okruženja (sučelja, interfejsa). Čim pogledaš odmah je sve jasno i logično.
Prvo na YouTube iskopiraš adresu fajla koji želiš da skineš, odrediš mesto na HDD gde će biti snimljen, a nakon preuzimanja otvoriš karticu CONVERT i izabereš snimljeni fajl, odrediš u koji format da ga konvertuje (konkretno MP3) i klikneš na Convert...

Razlika između besplatnog i plaćenog programa je u broju fajlova koji se istovremeno mogu obrađivati. Kod besplatnog je, naravno, jedan po jedan dok se kod plaćenog može "gurati" onoliko koliko procesor može da izdrži

screenshot2.gif
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Mozes da skines bilo koji video ili audio sa YT najobicnijim JDownloaderom,on ce ti izbaciti sve dostupne verzije (manje i vise kvalitetne) tog klipa ili audia,a kada ga skines lako mozes konvertovati video u neki drugi format ili extraktovati audio iz najkvalitetnije verzije klipa u kojoj je ujedno i najkvalitetniji audio zapis...
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
YouTube to MP3 Converter - Video2mp3 Radi pop principu copy/paste adrese sa youtuba i dalje pratis uputstva,prosto je
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruka
67
Slažem se sa Lordom, jdownloader najjednostavnije rješenje.........

Ni slučajno...
Najjednostavnije rešenje je upotreba add-ons, za one koji koriste najpouzdaniji i najbolji browser Operu. Ne znam da li takvu mogućnost imaju i drugi pretraživači kao npr. Chrome, Mozilla Firefox, Safari, IExplorer...

Dve sekunde vam je potrebno da se instalira dodatak koji automatski vrši konverziju u MP3. Nakon instaliranja u opcijama se pojavljuje dugme: download. Postoji mogućnost odabira kvaliteta zvuka (128, 192 ili 320 kb/s)... To je definitivno najjednostavniji način.

Za korisnike koji su se opredelili za neki drugi browser ja i dalje tvrdim da je najbolji i najpouzdaniji YouTube Downloader & converter.

Opera_Youtube_Downloader_3.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.960
Firefox takodje ima add-on za skidanje online filmova (npr.Flash and video download)....Postoje i stranice koje sluze da skidas online video ..........samo ubacis URL adresu ....Po meni je najbolji za youtube keepvid.com....Skines video koji zelis (npr.da bude FLV ili MP4 format) i sa bilo kojim konvertorom video materjala prebacis u mp3........
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.08.2011
Poruka
14
ja koristim ilivid za skidanje pjesama a poslije koristim Freemake Audio Converter ima opcije da se pretvori u više vrsta formata od mp3 pa nadalje
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
4
Ultimate YouTube Downloader nije los moze se dodati u Chrome
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top