Mozilla problem

Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
skoro mi se pojavio ovakav prozor kada otvorim mozillu.Kada kliknem ispod pretrazivaca na KLASICNI pojavi mi se normalan prozor ali kako da namestim da bude kao ranije ako razumete pitanje
Hvala unapred...
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    88,1 KB · Pregleda: 94
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
ides na tools>options(tako nesto) i namestis homepage koju hoces da ti bude u ovom slucaju bi trebala da bude
Kod:
http://www.google.com
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
ides na tools>options(tako nesto) i namestis homepage koju hoces da ti bude u ovom slucaju bi trebala da bude
Kod:
http://www.google.com

Ma znam to,ali isao sam i opet mi se isti prozor otvara,nzm zbog cega

P.S. resio sam problem postavio sam kao pocetnu stranu google.rs
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Samo si trebao da ocisti history i cookies i sve bi bilo kao pre....
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Da li neko zna kako otkloniti ovaj problem sa pokretanjem Mozille, imam srpsku verziju i nakon instalacije koja je protekla bez problema prilikom pokretanja Mozille pojavi mi se prozor upozorenja sa sljedećim tekstom (isto mi je bilo i kod eng. i hrv. verzije)

Није могуће покренути безбедносну компоненту програма. Највероватнији разлог је проблем са датотекама у директоријуму профила Вашег програма. Молимо да проверите да је овај директоријум без ограничења за читање и упис и да је хард диск Вашег рачунара са довољно слободног простора. Препоручује се да искључите програм и решите овај проблем. Ако наставите да користите ову сесију, можда ћете се суочити са неисправним понашањем програма при приступу безбедносним могућностима.
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
ja sam imo isti problem kod hr verzije al nije bio problem nego sam ja zaj... stvar kad sam instaliro nisam nista trebo uvozit sa expolvera a probaj ovo idi u start ,al programs nađi mozilu klikni na nju otvorit će ti se dvje mozile pokraj jedne piše siguran način nju ne koristi nego otvori onu drugu i problem riješen
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2012
Poruka
1
Molim vas za pomoc! Sta treba da uradim da bih dobila na dnu stranice ono malo polje na kojem pise sa leve strane Waiting for... Transferring... Done, a sa desne su one zelene crtice koje pokazuju koliko je jos ostalo da se ucita stranica? To sam imala na staroj verziji, a danas sam presla na 11.0. Nadam se da to moze da se namesti, ne znam kako bih se onda vratila na staru verziju. Hvala!!!
 
Natrag
Top