Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Jao,mrnjao,zivela mala razlika.Promace mi ovaj detalj da svaka devojka ima 7 dzakova.Sta reci,sem
Bravo C&L!
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
Ok....ajmo sad da se dogovorimo ko ce kojim redom da postavlja zadatke, pa tek kad odgovorimo da postavljamo sledeci...
jel moze?
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Auuuu, što ste se vi raspisali dok sam ja bila odsutna!!!wacko2 Jedva pročitah sve.

Crazy je lepo rekao, moram i ovako da ga pohvalim. Dajte da rešavamo zadatak ali jedan po jedan. Ovako smo pomešali i babe i žabe.
Evo sad sam ja došla i nemam šta da rešavam a 10 strana ste ispisali!:girl_sigh:

I jedanaesta počinje a zadatka nema, nema, nema....
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
aj prvo Jokshir...pa za dalje cemo da se dogovorimo...posto on je do sada smisljao najace)))
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Jel znate onaj matematički kada su dva oca i dva sina išla u lov na lisice i svaki je ulovio jednu liju. Koliko je bilo ulova?

(eh, da sam simišljao-to bi bio znak da sam pametan. Sreća je što mi je pamćenje jača strana : )
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
taj sam davno radio, zbog toga sam ga i znao)))
aj predlozi ko ce da postavlja sledecu mozgalicu)))

znaci ako se slazete nek bude ovako...ko postavi zagonetku, i posle kada neko odgovori, taj koji ju je postavio nek predlozi ko ce sledeci da postavlja zagonetku...
jel prihvatate?)))
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Meni ni pamcenje nije jaca strana,imam jednu knjizicu za uciteljski fakultet,avaj,dadoh je drugarici,al,sutra ima da je vrca nazad.

Ma dogovoricemo se nismo mali.
Moze sledeca,djaci smo nestrpljivi.
 
Natrag
Top