monitor

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Pa ja biti pomogao ali daj mi tacno model i proizvodjaca , ali moze biti i do softvera(drivera,podesavanja,gamma,bightress), ili do graficke , zato daj malo vise podataka, pa cemo vidjeti sta mozemo.:mig:
 
Učlanjen(a)
14.05.2014
Poruka
9
ma lik becichairo spama nemojte se ljudi zamarati oko kretena njemu netreba pomoc vec malj u glavu:smile:
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Drugari potrebna mi je pomoc.
Juce sam doneo kcerki neki racunar (WIN7 profesional,2GB RAM,Dual core....) nista posebno.
Radi dobr,brz,nema puno instaliranih aplikacija medjutinm desava se povremeno da se monitor (ACER G195HQV 17") ugasi i posle par sekundi slika se pijavi i na ekranu se ispise greska koja se moze videti na slici u attachu.Sta bi to moglo da bude? Molim za pomoc !!!
Untitled.png

Drugari potrebna mi je pomoc.
Juce sam doneo kcerki neki racunar (WIN7 profesional,2GB RAM,Dual core....) nista posebno.
Radi dobr,brz,nema puno instaliranih aplikacija medjutinm desava se povremeno da se monitor (ACER G195HQV 17") ugasi i posle par sekundi slika se pijavi i na ekranu se ispise greska koja se moze videti na slici u attachu.Sta bi to moglo da bude? Molim za pomoc !!!
Untitled.png
Samo da javim da sam resio problem mozda se nekom javi ista situacija.
Driver za graficku karticu je pravio problem.Napravio sam update drivera za graficku i evo danas radi sve
bez problema
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top