Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Molim učesnike ovog foruma kojima molitva nije strana da se pomole za jednu osobu. Jako je važno. Ne mogu ništa više reći, osim da ta osoba sada treba naše molitve...
Velika je moć molitve. Kao što zdušno sudjelujemo u raspravama, tako isto bismo mogli od srca moliti Gospodina, i dat će nam.
Molim vas, pomolite se, kasnije ćete možda saznati...
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Ok, претпостаљам да је оздрављење у питању.
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
361
Moramo znati za koga se molimo da bi molitve bile jace jer je ozdravljenje sem toj osobi potrebno jos za mnogo njih
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Istina, mnogima su potrebne molitve za ozdravljenje. Bog koji je bogat milorđem neka se svima smiluje.
Ipak, ovo je poseban slučaj. Ne mogu sada reći za koga molimo, ali kad sve prođe, znat ćete.
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
361
Nije poseban neko u ovo trenutku umire i umrece pre no sto zavrsim post
Ja se Bogu za sve Hriscane molim a da bi molitva bila posebna moram znati kome je namenjena kao kad svestenik na liturgijama cita imena sa papirica obolelih koji su doneli roditelji ili rodbina inace on se moli za sve najvise za one prisutne
bar reci koji je problem

Ali je tvoja molitva dovoljna ako umre mored molitava to je volja svevisnjeg ako ne toj je plod molitve jer ako se ne molimo a da nam je stalo do te osobe molili bi se da se ne molimo znaci da nam nije stalo a onda Bogu jeste da joj zivot ucini Boljim ukoliko je dobra ukoliko je osoba zla i ne zeli se pokajati da postane sveta radi ulaska u raj nece biti spasena
Ne verujem da je tako u vovom slucaju
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Isabeleta je lepo zamolila ko hoce da pomogne, a ko ne zeli ili ne razume i ne mora ...

..da tema ne bi otisla u drugom smeru ide pod kljuc..pozdrav
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Autorica ove teme je svojemvremeno istu otvorila sa određeniom namjerom, ali mislim da se ova tema može iskoristi za raspravu o pojmu molitve, pa sam je zbog toga otključao. U vezi sa tim, evo moga pitanja: Da li je u Svetom Pismu striktno propisano na koji način se treba moliti Bogu?
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Ako ta osoba igra LOTO stvarno se trebate pomoliti, dobro je to delo a posebno to što tako rade svi iz kluba.
 
Natrag
Top